Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek hogyan kerülhetnék...

Szerintetek hogyan kerülhetnék a sráchoz közel, 6 nap alatt?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam meg egy megbeszélésen a táborral kapcsolatban és lehet fura de tényleg nagyon nagyon vonzódok hozzá. A tábor csak 6 napos és azután valószinűleg soha sem látnám többet, tehát közel kellene kerülnöm hozzá, a baj hogy erre elég kevés az idő. Tábor lévén nyilván a barátaival lesz nagyrészt szóval tényleg nagyon nagyon kevés lesz az időm. A fiúktól az lenne a kérdésem hogy szerintetek ennyi idő alatt lehet kialakitani valamit? A lányoktól pedig, hogy ők hogy csinálnák?


kort es nemet irjatok legyszi

16/L



2020. jún. 15. 22:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
En nyernek nyilvan :)
2020. jún. 16. 01:55
 12/21 anonim válasza:
Melléallsz. Az elég közel van?
2020. jún. 16. 06:37
 13/21 anonim válasza:

Szerintem a cicitrükk midnig bevállik :) nagy dekoltázs, mini farmerszoknya , esetleg egy pici olajat kenj a meleldre hogy szép csillogós legyen. (én a helyedbe vm falat kis bugyit vennék csak fel) Figyelj csajszi ehhez nem kell 6 nap, csak 6perc. Írd meg hogy ment. :)


19L

2020. jún. 17. 22:23
 14/21 anonim válasza:
Én fiúként ettől inkább r*bancnak gondolnám, és nem kapcsolatot akarnék vele, hanem megb*szni max.
2020. jún. 17. 22:45
 15/21 anonim válasza:
szerintem meg az ribizli aki több pasival csinálja ezt, de ha csak eggyel akkor az nem ribizliség. Akkor azok a srácok akik több csajjal is maszatolnak azok ribizlik lennének?!
2020. jún. 17. 22:48
 16/21 anonim válasza:
Pontosan jól leírtad a ribizliket, én nem is mondtam, hogy az, de mivel a srác nem ismeri, annak fogja tartani a remek ötleted miatt.
2020. jún. 17. 22:51
 17/21 anonim válasza:

Csak megjegyzem mindenkinek, aki ma válaszolt


Már nem fogja szerintem látni.. törölték gyakoriról

2020. jún. 17. 22:59
 18/21 anonim válasza:
Nem baj, ha utólag valakit ez érdekel, tudja meg hogy az nem jó taktika amit a 13-as leányzó kitalált. :P
2020. jún. 17. 23:02
 19/21 anonim válasza:
jaj mert te azt mondod hogy nem jó amit javasoltam akkor az úgy is van? szerintem meg megér egy próbát. Szerintem elég szexi ha egy jó csaj csak egy pasit akar megszerezni miközben sokan ynomulnak rá és közben azokat levegőnek nézi csak. :)
2020. jún. 17. 23:06
 20/21 anonim válasza:

17es vagyok

Bár én se preferálom az ötletet.. nem nagyon imponál, inkább viselkedjen rendesen kedvesen, úgyis a belső miatt akarok felfigyelni rá, nem más miatt

2020. jún. 17. 23:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!