Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan aki fent van...

Van itt olyan aki fent van valamelyik társkereső oldalon?

Figyelt kérdés

Badoo,tinder,jaumo stb.

Írjatok életkort és nemet!

23/F



2020. jún. 21. 11:49
 1/10 anonim válasza:

Tegnap töröltem magam mindenhonnan. Elegem lett a sok gyökérből.

25/F

2020. jún. 21. 11:51
 2/10 anonim válasza:
Bar nekem van parim, lista vagyok torolgetni magam, annyi oldalon vagyok fenn. Tinder, love.hu, badoo, randivonal, elso talalkozas stb. De kb 2 eve egyiken sem voltam fenn.
2020. jún. 21. 12:38
 3/10 anonim válasza:
Elozo vagyok 39F
2020. jún. 21. 12:39
 4/10 anonim válasza:
Smpixie + adultpixie, ha ezek annak szamitanak :D
2020. jún. 21. 13:01
 5/10 anonim válasza:

Szia!


Én fent vagyok a GyakoriKérdések.hu nevű társkeresőn!

2020. jún. 21. 13:35
 6/10 anonim válasza:
Nem ezeken, de használok társkeresőt. 28/NB
2020. jún. 21. 13:40
 7/10 anonim válasza:
Igen vagyok fenn,de semmi eredmény.
2020. jún. 21. 13:55
 8/10 A kérdező kommentje:
7/7 Fiú vagy Lány vagy? :)
2020. jún. 21. 14:09
 9/10 anonim válasza:

Fent voltam pár hónappal ezelőttig pár oldalon.

Ahonnan voltak randik: spirittars, tinder, badoo (gyakorisági sorrend)

Ahonnan volt kapcsolatom: parom.hu


Azért szedtem le magamat, mert az ikszedik hölgy után akivel randiztam elegem lett, magamból. Nem azzal volt a probléma, hogy találjak társjelöltet, hanem a (már nem az első) beszélgetések és randik után elköszöntem. Az utolsó után mondtam, hogy stop és le is szedtem magamat. Végiggondolva a dolgokat rá kellett jönnöm, hogy bennem van a hiba. Azóta nagyon sokat agyaltam a dolgokon és realizáltam a probléma forrását.

Az előző kapcsolatomba kifejezetten beleadtam apait-anyait és ott velem szakítottak. Azt a részét feldolgoztam, hogy nem vágyódom vissza hozzá. Viszont az ego részét nem sikerült kiirtanom magamból. Ezen dolgoztam most nagyon sokat az utóbbi pár hónapban. (Spirituális és pszichológiai anyagok tanulmányozása)


Egyértelmű volt, hogy tudat alatt védtem magamat a következő pofára eséstől. Fiatalságom is javarészt arról szólt, hogy barát-zónáztak (ezt is mennyi meló volt leküzdenem!).


Mostanság azon filózok, hogy visszategyem magamat. Sikerült lemelózni a "sérelmeket" és szerintem hamarosan újult erővel visszatérek. És igen, ha találok megint egy olyan hölgyet akivel úgy érzem lelki-társak lehetünk, annak is ki fogom rakni a szívemet az asztalra, maximum koppanok megint, de ez most már nem fog visszahúzni, érzem. :)


fun fact: Bár idegenkedek a felszínességtől, de most viszont van rajtam egy "kis" felesleg. Lelki részét úgy érzem pipálom, jöhet a felszínes rész. 😅


41F


(Bocs, ha hosszú voltam 😅)

2020. jún. 22. 08:15
 10/10 anonim válasza:
Már most léptem ki az egyikből,
2020. jún. 22. 21:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!