Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha Tinderen egy férfival...

Ha Tinderen egy férfival párban leszünk, de nem ír rám, akkor az szt jelenti, hogy nem tud, mert nem előfizető?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem még azt az oldalt, az ottani szokásokat.

Van néhány párom, úgy voltam vele, hogy kivárok, de nem írnak.

Igazából nem is nagyon tudom, mit írjak nekik.. Számomra nagyon erőltetett ez a netes társkeresés, de nem nagyon van más lehetőség.


2020. jún. 22. 08:14
1 2
 1/15 anonim válasza:
nem, írni tud előfizetés nélkül is a párba állásnál
2020. jún. 22. 08:15
 2/15 anonim válasza:
Az azt jelenti, hogy komolytalan. Ennél még az is jobb, ha "hello, mizut" ír. :)
2020. jún. 22. 08:42
 3/15 anonim válasza:
Annyira nem lelkes, hogy írjon is, csak örül a találatoknak. Persze akkor sem szakadna le az ég, ha te ráírnál, és megkérdezed tőle, hogy mi járatban a tinderen, vagy bármit. Máris kitűnnél a többi nő közül, és biztosan különösen odafigyelne rád.
2020. jún. 22. 08:52
 4/15 anonim válasza:

alternatív megoldás:

mindenkin automatikusan jobbra húzott aztán amikor jelzett, hogy találat van megnézet, de nem jössz be neki. ezért nem erőlteti

2020. jún. 22. 09:04
 5/15 anonim válasza:
Azt jelenti, hogy bexari es varja, h te kezdemenyezz.
2020. jún. 22. 09:33
 6/15 anonim válasza:

Ez érdekes. Elég sokszor van hogy jobbra húznak, és ha van match, akkor nem írnak. Megkérdeztem többeket, hogy ha jobbra húzol és van match, akkor miért nem írsz rám? Erre annyit mondtak, hogy mert neked is jelez nem? Mondom de jelez, de nem biztos hogy a kezemben van a telefon és azonnal észreveszem és tudok is reagálni, ellenben veled, akinek pont a kezében van.


Szóval komolytalanok, és sok ilyen sokkal többnek és különbnek képzeli magát, mint ami valójában.

2020. jún. 22. 09:39
 7/15 A kérdező kommentje:
:/
2020. jún. 22. 09:57
 8/15 anonim válasza:

Én még naivan arra tudok esetleg gondolni, ha a kedves kérdező húzza jobbra, akkor azt ő látja egyből és a másik oldal nem biztos, hogy ráér/be van neki kapcsolva a net. Nekem is volt anno olyan, hogy dolgoztam és csak jóval később vettem észre (délelőtt lett match, én meg estefelé tudtam meg), hogy párban állunk. Természetesen én mindég írtam, ha már a szabadidőm megengedte. :)


Jó tanács: Szabj meg egy határidő szabályt. Mondjuk legyen 12 óra vagy 24... Ha a pasi nem ír, akkor unmatch. :)

Hozzáteszem, abszolút liberálisan gondolkozom a párkapcsolat terén is (egyenlően tekintek mindkét félre), de viszont azért van ennek egy olyan feelingje (romantikája), hogy szerintem a férfi kezdeményezzen. :)

2020. jún. 22. 11:58
 9/15 A kérdező kommentje:

És akiket kiad az oldal napi legjobb ajánlatként, de nem tudom őket jobbra húzni, mert egynél többet nem lehet, azok később még felbukkanhatnak?

Huh, idegeimre mennek ezek a lehúzós oldalak! Gyanítom, legfőbb oka, hogy emiatt nem működik.

2020. jún. 22. 12:40
 10/15 anonim válasza:
Az azért nem ír mert nem fog kuncsorogni minden nőnél akivel matchel. Ha például te írnál rá akkor az azt jelenti hogy valóban érdeklődsz és nem csak azért vagy fennt amiért a kis pi5cák 90%-a, hogy egót növelj és szórakozz.
2020. jún. 22. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!