Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan lehet ismerkedni...

Hogyan lehet ismerkedni idősebb (35-50) nőkkel 20 évesen??

Figyelt kérdés

Sziasztok... Tudom nem hétköznapi kérdés, de az érdekelne, hogy hol tudnék ismerkedni idősebb hölgyekkel??

Nagyon vonz az idősebb korosztály és természetesen tisztában vagyok a sablonokkal(anyukád lehetne stb.) viszont én ezt nem tartom viszonyítási alapnak, úgy vagyok vele, hogy egyszer élünk és miért kéne megvonni magunktól amit szeretnénk??!(Természetesen egymást tiszteletben tartva. )

Szóval hol és hogyan tudnák megismerni egy idősebb hölgyet??


2020. jún. 30. 20:36
 1/5 anonim válasza:

Először is.. De ez egy hétköznapi kerdes, napi szinten van ilyen

Másodszor: Ha idősebbnek nézel ki, es eretten viselkedsz, illetve jo tested, nagy faszod es vastag tarcad van akkor lehet esélyed, de így sem biztosan

Ilyenek ezek az idősebb nők, nagyon kevés nyit a fiatalabb korosztály felé

F

2020. jún. 30. 20:50
 2/5 anonim válasza:
20 évesen 50-est akarsz?Próbálkozz be a nagyid barátnői között.
2020. jún. 30. 21:05
 3/5 anonim válasza:
Pont ott és úgy, mint a korod béliekkel. Az már más kérdés, hogy nagyon minimális esélyed van, hogy összejöjjön.
2020. jún. 30. 21:16
 4/5 anonim válasza:
Azért ha egy 35 éves nőt idősnek nevezel, akkor ne csodálkozz, hogy elhajt a vérbe. :D
2020. jún. 30. 23:14
 5/5 A kérdező kommentje:

Valakinek volt esetleg már tapasztalata ilyesmiben, tudna tanácsot adni??

Mert alapvetően egy humoros,intelligens, ambíciózus srác vagyok csak ezt nem tudom bizonyítani az érettebb hölgyek felé... 😔

2020. júl. 2. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!