Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nyíregyháza környékéről...

Nyíregyháza környékéről keresek egyéni kreativitással, jellemmel rendelkező hölgyet?

Figyelt kérdés

23 éves meglett fiatal ember vagyok. Rendszeresen sportolok. Nem vagyok nagyon kigyurtkigyo/kanmajom. Nem csak a testemre koncentrálok, rengeteget olvasok mint pl: James Redfield, Osho, Echart Tolle, Neale Donald Walsch. OK a kedvenceim. Sokat gondolkozok olyan kérdéseken, amit komfortos jelen vilagunkban/időnkben megtehetunk már. Szabadidőm ha engedi animet is szoktam nézni. Elég sablonos bemutatkozás.

Azt viszont hozzatennem, nem azért írok ide mert kamu vagyok és csúnya. Ez egyáltalán nem igaz, nem csak szerintem.


Hölgy korosztalyt nem írok, teljesen mindegy, nem azért mert kiéhezett kutya vagyok.


Melegek, sminkes/korom/traveladdict filleresek kíméljenek.


Helyesírás hibáért bocsi.


Tapasztalatokra is kíváncsi vagyok, kivel mi történt itt. Hogy jöttetek össze ill. hogy ismertetek meg egymást.


Köszönöm sziasztok.



2020. júl. 4. 21:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!