Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Selejtes férfiként mennyi...

Selejtes férfiként mennyi esélyem van társat találni?

Figyelt kérdés
Selejtes alatt azt értem hogy komoly depressziós, önbizalomhiányos, előnytelen külsővel rendelkező, tapasztalatlan (intim értelemben is), átlagos értelmű, magas de sovány, gyenge (fizikai értelemben), főleg otthonülős, kis baráti körrel rendelkező, erősen introvertált személy

2020. júl. 5. 14:52
A kérdező szavazást indított:
Semennyi
Nagyon kevés
Kevés
Ugyanannyi, mint másnak
Leírom hozzászólásban
89 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Amíg selejtként tekintesz magadra, semennyi.
2020. júl. 5. 15:05
 2/29 anonim válasza:

En is selejt vagyok.De 1x volt baratnom.

NEaddfel!!NEaddfel! 32/f

2020. júl. 5. 15:11
 3/29 anonim válasza:
A leírtakon tudnál változtatni, de úgy látom nem is akarsz. Pedig remek motiváció lenne az, hogy jobban éreznéd magad a bőrödben és ha te elfogadod magad, akkor más is elfogad.
2020. júl. 5. 15:24
 4/29 anonim válasza:
Vannak anyáskodó nők, csak meg kell találni őket.
2020. júl. 5. 15:26
 5/29 anonim válasza:
Ne legyél selejt
2020. júl. 5. 16:43
 6/29 anonim válasza:
Hát barátom nincsenek jó híreim. Én ugyanilyen voltam/vagyok mint amit írtál, talán azzal a különbséggel hogy volt egy kapcsolatom, de kiléptem belőle. Sokat görcsöltem a pártaláláson, de az évek alatt elszenvedett visszautasítások/negatív tapasztalatok során oda jutottam hogy most már nem érdekel a dolog. Apám is hozzám hasonló de neki még egy régebbi világban összejött. A maiban ő sem lenne sikeres. Próbálom azt bebeszélni magamnak hogy jó ez nekem, hisz több pénzem van, nem adom tovább selejtes géneket, stb. Ez nehéz, de mit csináljak ha a mai társadalom csöppet sem toleráns, csak a teljesítmény számít meg a külsőségek.
2020. júl. 6. 19:39
 7/29 anonim válasza:
Ezt utálom én is a nőkben. Mindig csak a külsőség. Legyen minél helyesebb, minél jobb képűbb. Átlag pasikat már kinevetik, lenézik, meg jön a szokásos duma, hogy nem tudnak hozzá vonzódni. A régi világban nem voltak helyes pasik, nem úgy mint ma, még is tudott egy nő vonzódni az akkori trendhez, most is tudnának, hiszen az egyik ember a másik szemében megszépül, ha megismerni azt, de itt a nők nem is akarnak olyannal ismerkedni, akire nem nedvesedik egyből a pinájuk.
2020. júl. 18. 19:16
 8/29 anonim válasza:

Erőltess magadra önbizalmat, és minden megoldódik.Mozdulj ki a 4 fal közül, ha nem elbasztad..Járj el sportolni, új környezet új lehetőségek!

Töröld meg az arcod és állj fel,MOST!

2020. júl. 18. 20:20
 9/29 anonim válasza:

7-esnek:


Hát sajnos szerintem is sok igazság van abban, amiket írsz, de még azt is hozzátenném, hogy sok nő még annak ellenére is együtt képes maradni ilyen jóképű pasikkal, hogy az megcsalja, esetleg még veri is őket.

Na persze ez utóbbi főleg a pénzéhes csajokra értendő, vagy akik "csak" el akarják tartatni magukat ezekkel a pasikkal.

2020. júl. 19. 12:12
 10/29 anonim válasza:

7-es, ugye tudod, hogy ezzel csak magadat vigasztalod? Rengeteg, úgy értem RENGETEG lány van, akit egyáltalán, vagy csak részben érdekel a külsőség. Személy szerint engem sem igazán, de például van barátnőm, aki a világ legrondább csávóival jött össze.

De tudod miért jövünk mégis össze ronda srácokkal? Mert van kisugárzásuk, önbizalmuk, ezért viccesek, jól tudják előadni magukat és megkedveltetni magukat. Ha viszont te már így állsz hozzá mindenkihez, hogy ezt "UTÁLOD" a nőkben, akkor rég rossz, és hidd el, hogy nem azért nem kellesz senkinek, mert ronda vagy átlagos lennél (ha tényleg átlagos külsejű vagy, akkor végképp nem ezért), hanem mert valószínűleg siránkozó és negatív vagy, és mivel a külsőddel önmagában nem bírod őket megfogni őket, így a belsődre kellene hanyatkozni, az meg nem elég vonzó.

Egyébként fordított helyzetben is sok ilyen férfi van, hogy a külső a lényeg a nőben, de ez sem igaz mindenkire, ahogy nők esetében se igaz, hogy csak a külső alapján választanak párt. :)

Azt javaslom kicsit dolgozz a belső értékeiden, mielőtt a világra haragudnál ennyire és próbáld meg nem a negativitást sugározni, mert az tényleg senkinek nem fog tetszeni, hacsak nem te vagy James Dean reinkarnációja.

2020. júl. 19. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!