Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, Nők! Milyen megnyitó...

Lányok, Nők! Milyen megnyitó szöveget értékelnétek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egyedül vagy barátnőddel lófráltok, sétáltok az utcán, egy téren stb. és a férfi odamenne hozzátok. Mi az, ami tetszene nektek, nem erőltetett, izzadságszagú megszólítás?


Tételezzük fel, hogy a megszólítást megelőzte már néhány egymásra pillantás, esetleg mosoly, illetve éppen egyedülállók vagytok.

Életkort is kérnék.


2020. júl. 9. 21:56
 1/8 anonim válasza:
Feltételeztük. Udvariasan segítséget kérnék, hol található ez vagy az. Esetleg nem mutatná meg személyesen? Előre is megköszönném. Mert én udvarias vagyok. A koromat nem közlöm mert úgy is hazudnék:D
2020. júl. 9. 22:10
 2/8 anonim válasza:

Igazság szerint barátnővel mindegy, mi a szöveg, úgyis nemleges lesz a válasz, mert nettó parasztság lenne a barátnőt otthagyni és elmenni pasizni.


Ettől függetlenül; ha már van mosoly meg egymásra nézés, akkor nem kell nagy szöveg, egy szimpla meghívhatlak e egy kávéra elég.

2020. júl. 9. 22:14
 3/8 A kérdező kommentje:
#2: az jogos, de bevonnám a barátnőt is. 😁
2020. júl. 9. 22:17
 4/8 anonim válasza:
Ne is próbálkozz, ha bejössz is nekik, ilyen helyzetben nemet mondanak, mert az legyezi az egójukat.
2020. júl. 9. 22:28
 5/8 anonim válasza:
Előzőek Elmondjak, de van remény. Ha a feltételek adottak, akkor érdemes úgy odamenni, hogy megemlited mit szeretnél de csak később mert tekintettel vagy a barátnője is, ha akkor megadja a számát nyerő vagy végig.
2020. júl. 9. 22:35
 6/8 anonim válasza:

5.


Ne beszélj már hülyeséget. Nem így kell ismerkedni, mert max hülyét csinál magából a kérdező, abból meg nem lesz nagy sikerélménye.

2020. júl. 9. 23:27
 7/8 anonim válasza:
3, ez a bevonnám a barátnőt duma például baromi gáz, úgyhogy ne erőltesd ;P Ha ártatlanul és cukin értetted, akkor sem lesz nyerő egyik félnek sem, mert a barátnőnek kellemetlen gyertyát tartani, a kiszemeltnek meg ugyanúgy kellemetlen a "kétfelé szakadás".
2020. júl. 10. 00:20
 8/8 anonim válasza:

Én is egyből egy részlegen akadtam fenn: barátnővel...


Nem fogom ott hagyni a barátnőmet, hogy pasizzak. Másrészt, mi van ha épp most szakított a barátjával és azt látja, hogy vele sétáva egy random idegen kikezd velem? Egyáltalán miért nem vele kezdessz ki? Ez kicsit női rivalizálásba csapna át.


Az, pedig, hogy mindkettőnket bevonnád elképesztően nagy tahóság.

2020. júl. 10. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!