Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiatalos 40+ferfiként a...

Fiatalos 40+ferfiként a 30alatti lányok jönnek be,valaki esetleg szivesen megismerne?

Figyelt kérdés
2020. júl. 13. 10:11
 1/9 anonim válasza:

Ajajjaj!!!


Hú de hiba volt ezt itt megkérdezned, kedves sorstársam :DDD


A 16 évesnek álcázott szingli és frigid 30+ -os véncurváktól olyan oltást fogsz itt kapni, hogy arról koldulsz... :DDD

2020. júl. 13. 10:23
 2/9 anonim válasza:
:DDDDD Ezen jót nevettem. Ezt most úgy írtad mintha valami újdonság lenne :D Minden 40 feletti a 15 évesekre bukik. Nekik el tudod adni, hogy te milyen cukker vagy, bezzeg a szemét nejed... :D
2020. júl. 13. 10:32
 3/9 anonim válasza:

Az első vagyok :)


Látod, már be is indult a hadjárat :DDD

2020. júl. 13. 10:38
 4/9 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt 15evesekröl,ostoba!!!
2020. júl. 13. 10:49
 5/9 anonim válasza:
Minden férfi így van ezzel,állatok vagyunk és a fiatal szép arc minden vágyunk
2020. júl. 13. 10:51
 6/9 anonim válasza:
Gondolom a 40+ az 48-49 évet jelent, a 30 alatti meg 18-20 évet. Hát papi, inkább őrizd meg a méltóságodat, és ne erőltesd a "fiatalos" dumát.
2020. júl. 13. 12:03
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os ülj le egyes!Apukád lehet papi,de nem én

42vagyok amugy

2020. júl. 13. 12:15
 8/9 anonim válasza:

Élöben lehet felszedni fiatal lányokat amúgy.

Mondjuk ha vezetö pozicioban vagy kis fiatal csitri beosztottakat,imádják. Ha ez nincs akkor érdemes eljárni programokra,rendezvényekre. Vagy akár nem árt a képesség hogy szóba tudj elegyedni bárkivel bármikor, szóval leszólítás is müködhet,valami indokkal ajánlom hogy valamibe kérj segítséget/vagy véleményüket adott dologgal kapcsolatban a lányok szeretnek segíteni, elindulhat vmi és reakciobol látod hogy érdekled e vagy sem.


Tehát beszédkészség ami fontos

2020. júl. 13. 13:46
 9/9 anonim válasza:

Mi az, hogy állatok vagytok, a fiatal arc a vágyatok? Egyrészt az állatok minden ellenkezőneműre rámennek, még a saját anyjukra is, másrészt tökre nem érdekli őket(a hímeket) milyen a másik csíkja, foltja, arca, ameddig párzási időszak van. Ráadásul remélem ha állathoz hasonlítod magad, úgy is kezelnek!


30 alatti vagyok, nem kellesz, ismerőseimnek sem kellenél, nem tudok senkit ajánlani. Fiatalos lehetsz, fiatal nem!

2020. júl. 18. 10:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!