Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki szeretne ismerkedni én...

Valaki szeretne ismerkedni én velem?

Figyelt kérdés

Kövér pasi vagyok.1x volt csajom es amikor szeretkeztünk merevedési gondjaim voltak.Szexben nem vagyok nagyon otthon.Ja es kicsi a muki is mert a csaj megcsalt.Nem tudom,h azért csalt meg mert nem elégítettem ki jól.De egyszer a pofámba vágta,h kicsi.Nem járok munkahelyen kívül sehova.Nem szeretem az embereket se nagyon.Telefonom sincs mert szégyellek beszelni telefonba.Hipochonder vagyok egy kicsit.Tisztaság mánia.Szívesen összejönnék olyan nővel akinek nem jött meg össze a párkapcsolat.Kopaszodok és műfogsorom van.Az egyik fogról le is jött az a cucc...marvany vagy mi.

Negativ tulajdonságokról is kellene írjak...hat akad az is.Pénzem van és azzal próbálok barátnőt szerezni de meg nem jött össze.De tudom,h ez rossz dolog.Es alig jártam suliba.



2020. júl. 18. 09:05
1 2
 1/15 anonim válasza:
Csupa pozitív dolgot írtál magadról, úgyhogy biztos, hogy rengetegen fognak neked írni.
2020. júl. 18. 09:11
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak őszinte vagyok.
2020. júl. 18. 09:17
 3/15 anonim válasza:

Az önbizalmadon kellene csiszolni. Nem is keveset. Kezdj el edzeni. És ne mások, hanem saját magad miatt.


27F

2020. júl. 18. 09:39
 4/15 A kérdező kommentje:
Jo.Koszi.Megpróbálom.
2020. júl. 18. 09:42
 5/15 anonim válasza:

Ne csak próbáld! Csináld!


27F

2020. júl. 18. 09:47
 6/15 anonim válasza:
Kamu.
2020. júl. 18. 10:20
 7/15 Vad-Ász válasza:

Nekem azt vágta az exem a fejemhez,hoy nagy a "muki"

Nemhiszem, hogy azé lépett le tőlem

2020. júl. 18. 10:48
 8/15 anonim válasza:

Pff.

Engem pont azért dobott a barátnőm mert túl jó volt az alkatom. Edzett de nem túlzottan.

Nagyon rendes vagyok és mindenki szeret. Az ágyban egy isten vagyok.

Annyi pénzem van, hogy nem férek el tőle ezért sokszor kidobálom az utcára. Fogaim is fehérek, szépek.


Szólok neki nézzen fel az oldalra, kitudja lehet neki te vagy az igazi.

2020. júl. 18. 11:09
 9/15 anonim válasza:
Kedves pasi vagy!
2020. júl. 18. 11:10
 10/15 anonim válasza:

majd hogy nem leírtál engem amúgy milyen nők jönnek be?

25f

2020. júl. 29. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!