Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 18f van e esetleg egy 17-20...

18f van e esetleg egy 17-20 eves lany akit erdekelne egy parkapcsolat?

Figyelt kérdés
Privatba irjatok vagy akar itt a kommentbe ha igen.

2020. júl. 20. 04:23
 1/7 anonim válasza:
Biztos van. Csak nem érti mit akarsz.
2020. júl. 20. 05:29
 2/7 anonim válasza:
Nincs
2020. júl. 20. 05:37
 3/7 anonim válasza:
Jaj, a fene egye meg, tegnap töltöttem a 21-et. Így sajnos lecsúsztam. A csudába.
2020. júl. 20. 07:14
 4/7 anonim válasza:
Mennyit keresel? Milyen autód van? 19L
2020. júl. 20. 10:18
 5/7 anonim válasza:

"Jaj, a fene egye meg, tegnap töltöttem a 21-et. Így sajnos lecsúsztam. A csudába."


na ja, én sem értem mire jók ezek a szigorúan megszabott korhatárok. Én 19 vagyok, a pasim 25.. imádjuk egymást, az eddigi legjobb kapcsolatom.

2020. júl. 20. 10:20
 6/7 anonim válasza:
Fordítva ülsz a lovon, kérdező. Egy normális ember nem azért alapít párkapcsolatot, hogy legyen neki "olyanja", hanem azért, mert megismer valakit, aki nélkül nem tud élni.
2020. júl. 21. 14:39
 7/7 anonim válasza:

Próbálj meg társkeresőt: Randivonal ingyenes társkereső, Szívküldi ingyenes, Első találkozás ingyenes, Love.hu ingyenes, de a levelező oldalakat is megpróbálhatod, Facebook,• levelezö oldalak

vegastar.hupont.hu › levelezo-oldalak

Oldal: levelezö oldalak [link] - © 2008 - 2020 - vegastar.hupont.hu. A HuPont.hu jelszava az, hogy itt a honlapkészítés ingyen van!


Levelezőtárs kerestetik! zóna · Moly

moly.hu › zonak › levelezotars-kerestetik

Az oldal sütiket használ a működéséhez. ... dimenzióját felkínálom, kedves leendő levelezőtárs, akiből avanzsálódhat levelező barát, társ, avagy egy jó ismerős, ...

2 alkalommal látogatta már meg ezt az oldalt. Utolsó látogatás ideje: 2020.07.16.


Ingyenmail - Ingyenes e-mail szolgáltatók

ingyenmail.lap.hu › IT, telekom, elektronika › Internet

Ez az oldal azért jött létre, hogy összeszedje és rendszerezve eléd tárja a lehetőségek széles tárházát. Az online email szolgáltatás mellett, találtok itt egyéb, ...

2020. júl. 21. 20:34




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!