Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek abban semmi ciki...

Szerintetek abban semmi ciki nincs, ha úgy kezdek majd ismerkedni egy lánnyal (aki Étteremben dolgozik) hogy direkt oda megyek enni, és úgy indul el a dolog a beszélgetés?

Figyelt kérdés

2020. júl. 30. 14:38
 1/8 anonim válasza:

Szerintem nincs, sőt ez egy tök kedves gesztus.

És jobb is mintha neten rá írsz, hogy "szia, teccel!"

Sok sikert kívánok!

2020. júl. 30. 15:07
 2/8 anonim válasza:

A vendéglátásban dolgozó nők elég sűrűn kapnak ilyen "ajánlatokat", szóval esélyes hogy hidegen fogja hagyni a beszélgetési kezdeményezésed.

És azt se felejtsd el, hogy neki a munkahelye, te meg csak egy vendég vagy. Ezért mindenképpen kedves lesz veled, mert ez a kötelessége. Viszont ez nem jelenti azt, hogy esélyed is lesz nála.

Barátnőm vendéglátásban dolgozik, napi 2-3 ajánlatot kap a férfiaktól, és kénytelen jó pofit vágni hozzá mivel ez sajnos beletartozik a munkakörébe.

2020. júl. 30. 15:23
 3/8 anonim válasza:

Szerintem vigyél magaddal egy száll virágot.

A virág ne legyen látható.

Ha kedves veled és úgy ítéled távozás előtt átadhatod.

Mindenképp meg fog lepődni és láthatod az igazi reakciót.

2020. júl. 30. 15:52
 4/8 anonim válasza:

Szerintem meg ne bonyolítsd túl se virággal, se semmivel. Egyszerűen ha végeztél, kedvesen hívd el valahova, vagy kérdezd meg, megadná-e az elérhetőségét. Ugyanúgy elutasíthat, mintha virággal "fűzögetnéd", csak ha így lesz, ezzel magadnak is időt spórolsz.


2/3

"És azt se felejtsd el, hogy neki a munkahelye, te meg csak egy vendég vagy. Ezért mindenképpen kedves lesz veled, mert ez a kötelessége"


Japánban lehet hogy így van, de most Magyarországról van szó. Itt senki nem érzi kötelességének, hogy kedves legyen, hacsak nem puccos étteremről van szó. És ott is csak addig, amíg sokat fogyasztasz...

2020. júl. 30. 15:57
 5/8 anonim válasza:

Én pincérnőként kezdtem dolgozni 18 évesen. Kortól függetlenül annyian próbálkoztak be nálam, hogy az már zavart. A kedves bókok jól estek egy ideig, de volt aki durvábban nyomult és már ha magányos férfiak, vagy csak férfiakból, fiatalokból álló társaság jött, akkor vagy a férfi pincért küldtem magam helyett vagy együtt mentünk.

Sajnos, olyan srác nem próbálkozott, aki nekem is szimpatikus lett volna.

Ettől függetlenül a lány lehet hogy jó néven veszi a közeledésedet, főleg,ha tetszel is neki és egyedülálló.

Ne add fel, egy próbát megér :))

2020. júl. 30. 16:15
 6/8 Kerdesekkel teli válasza:
Negyessel ertek egyet, rogton viraggal inditani, szerintem nem tul jo otlet, menj el, kajalj, legyel jo fej, ne spirazd tul a dolgot, ugyis leveheto, hogy neki is szimpi vagy e, avagy sem.
2020. júl. 30. 16:16
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és hasznos válaszokat! 😊
2020. júl. 30. 16:18
 8/8 anonim válasza:
kihasználod a lehetőséget, jó ötlet barátom! :)
2020. júl. 30. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!