Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 19-23 év körüli srácok, ha...

19-23 év körüli srácok, ha egy lány kezdeményez, hogy álltok hozzá?

Figyelt kérdés

Ha pl bejelöl úgy egy lány egy srácot, hogy csak látták egymást, de kiderítette a nevet és megtalálta Facebookon és megtetszett neki.

Vagy ha ráír egy lány valakire és pl nem viszonzott az érzés?

Vagy ha van barátnője a srácnak akinek ír egy lány?

Ilyeneket egyébként srác el szokott mondani valakinek vagy csak megtartja magának?

(Légyszi ne akadjunk fenn azon, hogy lány-nő-csaj vagy fiú-férfi-srác, csak a nemek megkülönböztetése érdekében írtam, nem ez a lényeg.)



2020. aug. 2. 00:52
 1/5 anonim válasza:

Mivel én nem merek kezdeményezni, így örülnék ha a lány megtenné. Mármint nem az kell, hogy ő kérje meg a kezem, ez bejelölés/ráírás dolog pont elég, akkor már átmerem venni az irányítást.


Ha nem viszonzott, akkor is jól esik, hogy érdeklődik irántam. Megmondanám neki normálisan, hogy én nem akarok tőle semmit. Nem bunkóznék vele.


Ha jó a csaj, akkor valószínűleg haveroknak elbüszkélkedik vele.

2020. aug. 2. 02:13
 2/5 anonim válasza:
Ugyan az mint az első, kb!
2020. aug. 2. 04:57
 3/5 anonim válasza:

Örülnék neki. Nem bosszantana, zavarna az sem, ha egyáltalán nem jön be a lány. Beszélgetnék vele, tényleg meggyőződnék róla, hogy nem való nekem, és szépen közölném vele a helyzetet.


Részletekbe menően nem szoktam ecsetelni a legjobb barátomnak sem, csak közölném, hogy beszélgettem xy-nal.



Szóval lányok nyugodtan írjatok.


Most jöttem rá, hogy az elmúlt években vagy 5 lány írt rám, kérdőív kitöltés kapcsán. Csak azt ne mondjátok, hogy ők így akartak ismerkedni... Ciki, mert egyiknek sem írtam vissza. Bunkóságnak éreztem, hogy csak emiatt kerestek meg.


22/F

2020. aug. 2. 06:27
 4/5 anonim válasza:

Ugyanaz mint az előzők, bár kissé meg lennék lepve, hogy ez ki, meg hogy mit szeretne 😂

De amint sejtem, én adok mindenkinek egy esélyt. Ez a tanulság lányok, 4 srác is írta, tessék írni a csávókra nyugodtan, vannak köztük furák is, de azt gyorsan otthagyod, ennyi.

19/F

2020. aug. 2. 22:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, végül vettem a bátorságot és jelöltem az illetőt, de nem jelölt eddig vissza. Mondjuk csak látásból ismerhet csak.. 😶
2020. aug. 3. 03:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!