Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt szingli lány?

Van itt szingli lány?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatot keresek vagy valami lazát. Nos lányok? 🙂

2020. aug. 9. 14:38
1 2
 1/13 anonim válasza:

Komoly kapcsolati szándékodat kiüti a laza.

Szóval lazát keresel inkább.

2020. aug. 9. 14:43
 2/13 anonim válasza:
Ezzel a szöveggel még az a kis esélyed is elszállt 😂
2020. aug. 9. 14:51
 3/13 anonim válasza:
Komolyat, vagy vmi lazat... :D
2020. aug. 9. 14:58
 4/13 anonim válasza:
van, de nem szeretem a szuzkockakat.
2020. aug. 9. 15:13
 5/13 anonim válasza:
Statisztikailag biztos kell lennie itt szingli lánynak. Már az ittlétem megválaszolja a kérdésedet.
2020. aug. 9. 15:28
 6/13 anonim válasza:
Itt senkivel sem lehet ismerkedni, mert másnap már nem írnak vissza, és akkor gondolkodhatsz, hogy vajon te rontottál el valamit, vagy csak választott magának másik jelentkezőt... Sosem fog kiderülni.
2020. aug. 9. 15:28
 7/13 anonim válasza:
Ahogy a 6-os mondja. Vagy vissza sem írnak, vagy az a kevés is aki visszaír, már másnap vagy elég hamar válaszra sem méltat. Még az sem, akivel direkt ilyen témánál találtatok egymásra! Pedig sokakkal nagyon is megvan az összhang, ha néha összejön a napokig tartó, éjszakákba nyúló írogatás is, egyszer csak eltűnik! Vagy: semmire sem lehet rávenni.
2020. aug. 9. 15:36
 8/13 anonim válasza:

Rengeteg lány vagy.

Az más kérdés hogy nagyon ügyesnek kell lenni hogy felszedd őket. Nagyon nagy kihivás nekem ezért is tetszik, élőben unalmas de itt extra izgalom egyrészt milyen csaj illetve hogy összejön e. Izgi kiegészítés

2020. aug. 9. 15:54
 9/13 anonim válasza:
8-as vagy egyeltalán lány-e XD
2020. aug. 9. 16:04
 10/13 anonim válasza:

9-es

Na jah de mivel szeretek játszani, én bírom az ilyesféle kihivásokat, egy biztos, hogy nem jó hely kapcsolatot keresni, csak jókat nevetni és időt elütni.

2020. aug. 9. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!