Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki nem akar a barátnőm...

Oláh Gyula kérdése:

Valaki nem akar a barátnőm lenni? 24 éves vagyok kamionos vagyok annyi a lényeg hogy velem legyen a kamionba nem kell dolgoznia csak velem legyen

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 19:52
 1/10 anonim válasza:

Fhú bzmg...

Oké, végülis egy 19 éves is technikailag még "tini", szóval nem az a fő gond, hogy itt csajozol.

A fő probléma ennek a mikéntje. Tudod, egy valamire való párkapcsolat az nem erről szól, hogy "na, ülj be a kamionba, és csak legyél ott".

2020. aug. 9. 19:58
 2/10 anonim válasza:
Közös program meg a kollektív rejszolás a benzinkúton, vagy hogy gondoltad?
2020. aug. 9. 22:47
 3/10 anonim válasza:
Fujj pont ma mesélte kamionos haverom hogy vannak a cégnél ilyen párok és full igénytelenek.A csaj bokorba szarik, volt hogy 1 hétig!!! nem fürödtek, és null 24be együtt vannak.Haver szerint megvan a havi 1 milla nekik, de nagyon gáz az egész
2020. aug. 9. 22:48
 4/10 anonim válasza:

Én imádnám, de kövér vagyok, öreg, és párkapcsolatban élek :D

De mindig vágytam a kamionozásra, csak nem tudok vezetni, meg egyébként sem egy nőies munka. Kamionost meg soha nem sikerült kifognom, bár kétszer majdnem.

32N

2020. aug. 9. 23:13
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát igen valòban igenytelen melò én igazábòl csak a pénzért csinálom 2 éve vagyom most már kint 10 milional tartok most fiatalon megszedem magam és találok valami normális melòt
2020. aug. 10. 04:52
 6/10 anonim válasza:
Ezt az eletet jozan ember nem viseli el..
2020. aug. 11. 00:01
 7/10 anonim válasza:
Jól van álmodozz tovább,tudod mikor keresel te 2-èv alatt 10-millát,a hülyèk a túloldalon laknak..
2020. aug. 12. 03:18
 8/10 A kérdező kommentje:
7# figyelj 1 év alatt megvan több mint 5 milla havi 720 ezer ft osztrák cégnél vagyok És szerintem ez elég kevés azért ézert a melò ért.
2020. aug. 12. 06:28
 9/10 anonim válasza:
Megvan csak semmi életed,se bulik , se nők! A fiatalságodat elcseszed a pénzért, csak tudod ezek az évek soha nem jönnek vissza. A pénz meg soha nem elég, kár hajkurászni.
2020. aug. 12. 08:45
 10/10 anonim válasza:

Várjunk már, mégis miért lenne igénytelen meló? Ne viccelj már, hogy nem tudsz kiadni pár eurót egy zuhanyra a benzinkutakon.

Az én apám kamionos és voltam vele kint párszor. Voltak olyan cégek ahová bemehettek a kamionosok is fürdeni, kajálni meg leülni. Tisztàn tartotta a kamiont, sokat takarítottuk, mosogattunk minden kajàlàs után, ha volt időnk kinyitottuk a kamion hàtuljàt és ott főzőcskéztünk. Néha még bent is a kamionban mikor szar idő volt.

Szóval ez inkább csak igényesség kérdése. Nem kéne arra fogni, hogy hát ez ilyen, nem lehet megoldani.

Egyébként lány vagyok, sokat pisilek és az azért eléggé kellemetlen volt mikor 4 órája egy benzinkút, pihenő vagy vendéglő se volt az út mellett. Szóval egy lánnyal azért megkell ám állni elég sokat, lehetőség szerint várost is kell majd nézni. Mi amikor csak tudtunk akkor mentünk.

Sőt, eléggé sokat fogsz rá költeni mert ha naponta akar fürdeni és csak fizetős wc-k vannak akkor nem lesz az olcsó.

2020. aug. 14. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!