Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, van esetleg köztetek...

Lányok, van esetleg köztetek aki szívesen beszélgetne, ismerkedne? 22/F

Figyelt kérdés

Helló, első körben ismerkedés céljából gondoltam hogy teszek egy próbát az oldalon, talán olvasva a többit, megtetszett hogy ennyire közvetlen.


Magamról, első körben pár szóban ennyit: 22 éves, 187cm-85kg, vékonyabb testalkatú, szőke haj, kék szem.


A személyiségemet ha röviden összegezni kéne akkor az empátiát mindenképp leírnám, nem túl humoros, nyitott személyiség, kevésbé társaság kedvelő, és talán szellemileg érettebbnek mondanám magam a koromnál.


Szeretek beszélgetni akármiről, annak ellenére hogy lassabban találom meg a megfelelő témákat a beszélgetésben, az egy szavas válaszokat nem szeretem, általában tudok azonosulni a másikkal.

Konkrét dolgokat nem várok el, lehetsz fiatalabb-idősebb, egyszerű beszélgetés, bárminemű kérdés vagy komolyabb hangvételű is. Közös szimpátia alapján akár névvel is, de nyilván névtelenül úgyszintén szívesen.



2020. aug. 11. 21:25
 1/6 anonim válasza:
Lemaradt: szűz vagyok.
2020. aug. 11. 21:33
 2/6 anonim válasza:
Szia :) Ha gondolod írj ^^
2020. aug. 12. 09:48
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Szívesén megismernélek :)

2020. aug. 13. 23:07
 4/6 anonim válasza:
Szia, Ha gondolod nyugodtan írj :D 19/l
2020. aug. 15. 21:06
 5/6 anonim válasza:
Szia,ha gondolod nekem is írhatsz.21/L
2020. aug. 25. 13:59
 6/6 anonim válasza:
Szia ha gondolod írhatsz.
2020. szept. 16. 16:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!