Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szingli Hölgyek! Magányosak...

Szingli Hölgyek! Magányosak vagytok? Szeretnétek magatoknak valakit?

Figyelt kérdés

Nincsen párod? Egyedül érzed magad? Ezen változtathatok. Ha úgy érzed szeretnél magadnak párt találni akkor itt vagyok én. Ha Fejér megyei nő vagy és úgy érzed örülnél egy férfinek akkor nyugodtan írj rám, és ismerkedhetünk.

Írj egy kort és nemet a hozzászólásba, és beszélgethetünk is privátban. Csak nyugodtan.

F



2020. aug. 13. 15:54
 1/9 anonim válasza:
Kár hogy nem Fejér megyei vagyok, de nagyon tetszik ez a kiírásod jópofa
2020. aug. 13. 15:57
 2/9 anonim válasza:
Nem vagyok szingli,sem Fejér megyei,de azért áruld el hány éves vagy.
2020. aug. 13. 17:10
 3/9 anonim válasza:
Mint valami teleshop hirdetés...
2020. aug. 13. 17:33
 4/9 anonim válasza:
44F?
2020. aug. 13. 17:56
 5/9 anonim válasza:
Hát nem hiszem h itt fogsz párt találni. Ki tudja milyen kamuk írnának.
2020. aug. 13. 18:42
 6/9 anonim válasza:

Az 5 nek írom, hogy alapvetően igaza van, csak sajnos én is ezzel a problémával küszködöm, mert a társkereső oldalak üzemeltetői sajnos kihasználják az emberek ezen irányu baját, és sajnos üzletet csináltak ebből. Ha egyszer befizetsz valahova, megadtad a kártyaszámodat, onnantól kezdve véged van. Állandóan lehuznak ha akarod ha nem. Így sajnos nagyon problémás lett a társkeresés, pedig ez nagyon egyszerű is lehetne. Én is keresek gőzerővel.

53F

2020. aug. 14. 10:15
 7/9 anonim válasza:
Utolsó persze ez így van. De ugyse tudom meg hogy tényleg egy nő ír rád. Persze vannak ilyen esetek is sokat olvastam hogy itt találtak párt de kiszűrni úgyse lehet milyen beteg elmék vannak itt is.
2020. aug. 14. 10:41
 8/9 anonim válasza:
Tudod* akart lenni 😀
2020. aug. 14. 10:41
 9/9 anonim válasza:
Szia!Szívesen ismerkedem 50 éves nő! 200kg,kapafog,pattanások,zsíros korpás haj,karikás szemek,egy igazi kis Chewbacca,őszínte,megértő, kedves,művészi.
2020. aug. 15. 22:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!