Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csongrád Csanád megyéből...

Csongrád Csanád megyéből ismerkedni valaki, lányok ?

Figyelt kérdés
30+ os pasi vagyok

#ismerkedés #kapcsolat #Csongrád Csanád megyéből
2020. aug. 15. 09:51
 1/1 anonim válasza:

Én Soproni vagyok de azért írok neked oldalakat és ott meg nézheted hátha találsz kedvedre valót:

A legnagyobb Társkereső Szeged környékén Randivonal

www.randivonal.hu › tarskereso › szeged

Éppen online szegedi társkereső nők ... Komoly kapcsolat céljából regisztráltam, olyan valakit keresek akivel lehet ... Ismerkedni és barátkozni szeretnék ... Szeged, a Dél-Alföld városa, Csongrád-Csanád megyében, a Tisza és a Maros folyó ...


Csongrád-Csanád megye – Wikipédia

hu.wikipedia.org › wiki › Csongrád-Csanád_megye

Földrajz[szerkesztés]. Domborzat. Csongrád-Csanád megye az ország legalacsonyabb területe, teljes egészében síkság. A megye legmagasabb pontja az ...

Hiányzó: ismerkednék ‎valaki, ‎lányok ?


Csongrád-Csanád megye - Csongrád Megyei Önkormányzat

www.csongrad-megye.hu › 147-csongrad-csanad-megye

Mint ismeretes, a trianoni békediktátum századik évfordulója alkalmából a megye elnevezése Csongrád-Csanád megyére változik. Már az év elején döntés ...

2020. aug. 16. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!