Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkednétek duci lánnyal ?...

Ismerkednétek duci lánnyal ? 100pluszos

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 13:28
 1/10 anonim válasza:
Igen, de én is az vagyok, az meg már baj szokott lenni.
2020. aug. 15. 13:48
 2/10 anonim válasza:

Ha csak ennyi információnk van róla, akkor nem. De egy embert nagyon sok minden miatt lehet szeretni. Ismertem egy srácot, aki nagyon csúnya volt (tényleg), viszont állatorvosként dolgozott, és nagyon szerette azokat az állatokat, akiket behoztak hozzá, ettől pedig minden ügyfele is nagyon szerette őt. Innen lett barátnője, akit később elvett feleségül. (Nem írok több részletet, nem akarom, hogy magára ismerjen.)


Szóval nem az az egyetlen dolog, hogy hogy nézel ki. Az olyan pasi, aki kifejezetten a súlyos nőkre megy, általában szexuális megfontolásból teszi, viszont sok olyan van, akinek egyszerűen "mindegy", bizonyos keretek között, hogy hogy nézel ki. Ők a többi tulajdonságaidra kíváncsiak.

2020. aug. 15. 14:01
 3/10 A kérdező kommentje:

3 Én normális stílusban irtam a vekonyakat sem úgy nevetem hogy gebe vagy botsáska vagy kóró tehát normális jelzőket írok.

A sértegetésed senkit nem érdekel.

2020. aug. 15. 14:11
 4/10 anonim válasza:

"Igen, de én is az vagyok, az meg már baj szokott lenni."

Nektek az agyatokkal szokott baj lenni!

2020. aug. 15. 14:13
 5/10 anonim válasza:
#4 Tipikus troll, ne foglalkozz vele, jelentettem.
2020. aug. 15. 14:22
 6/10 anonim válasza:

Láthatnék rólad képet?

Hány éves vagy?

2020. aug. 15. 14:32
 7/10 anonim válasza:

"aki jelent az meg egy szánalmas féreg"

Adom!


"Láthatnék rólad képet?"

Sosem küldenek!

Sosem válaszolnak arra amit kérdezel...

Pár levélváltás után lelépnek.

Ilyenek ezek a "ducik"...

2020. aug. 15. 14:37
 8/10 anonim válasza:
Engem is ma parasztozott le egy ilyen szánalom. Pedig egy rossz szavam nem volt hozzá. Csak akkor tudnám hogy mit sajnáltatják itt magukat...
2020. aug. 15. 15:18
 9/10 anonim válasza:

Semmiképp sem. És nem a súly, hanem a sok negatív tapasztalat miatt.

A kövér nők 90%-ban önképzavaros emberek. Ha valaki a duciságába szeret belel akkor az tuti valami fétises ember lehet aki a hurkákra bukik.

Ha valaki meg a személyiségét kedveli meg, akkor az biztosan csak szórakozik vele.

Ha valaki meg mind a kettőbe -olyan nem létezik mert minden férfi egy szemét állat! :D

Egy kövér nő kész agyrém párkapcsolati szempontból.

2020. aug. 15. 15:27
 10/10 A kérdező kommentje:

9 Ez nem ettől függ...

én elfogadom akinek nem tetszik de ennyi erovel minden sovány embernek boldog kapcsolata lenne ,kozben meg nem így van


Aki képet vagy más infót kért Legyszives privatban ide nem fogok képet tenni

2020. aug. 15. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!