Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Gáz ha egy átlagos vagy...

Gáz ha egy átlagos vagy átlagfeletti pasi csúnya nővel van?

Figyelt kérdés
Mondjuk a 10 es skálán a pasi 8 as a nő 3 as kinézetre és együtt vannak ez ciki? Ciki megjelenő a pasinak egy ilyen nővel. Igényes nő meg ápolt de csúnya..

2020. aug. 16. 19:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem.
2020. aug. 16. 19:35
 2/12 anonim válasza:
Nem az. De ha csúnyának látod nem értem miért akarsz vele lenni?
2020. aug. 16. 19:43
 3/12 anonim válasza:

Nem ciki. Esélyes, hogy aki neked 8-as pasi, az nekem nem az.. És fordítva. Vagy a nő, akit te 3-asnak gondolsz, a pasi 11-esnek látja.


Nem kaptad meg 8-askát?

2020. aug. 16. 19:49
 4/12 anonim válasza:
Igen
2020. aug. 16. 19:51
 5/12 anonim válasza:
Kinek ciki??? Nekik gondolom nem, mert akkor nem lennének együtt. Másoknak meg semmi köze hozzá. Na, meg a külső nem minden. Azon kívül még elég sok minden számít a normális embereknek.
2020. aug. 16. 20:26
 6/12 anonim válasza:

8-as pasi az éppen csak átlagfeletti, 3-as nő meg átlagon aluli, csúnyácska nálam.


Ha a pasinak nem tetszik a nő akkor nem értem miért van vele. A külső igenis befolyásolja a kapcsolatukat, főleg a szexet.


Ami még probléma az ilyen kapcsolatokban hogy jelen esetben a nő féltékenykedhet esetleg még megszállottá válhat, ha istenként tekint a férfira. Ebben az esetben nagyon messze van az egészséges kapcsolattól.


De ettől függetlenül még működhet.

2020. aug. 16. 20:36
 7/12 anonim válasza:
Miért kell másnak megfelelni? Ti egymással jól érzitek magatokat? Akkor ez a lényeg.
2020. aug. 16. 20:41
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát én nemtudom ki látná 11 esnek. de ott szemüveget kell cserélni.
2020. aug. 16. 22:13
 9/12 anonim válasza:
Többnyire szubjektív, relatív a szépség. Ismerek olyan férfit, akinek a csaja az én szemszögemből elég csúnya, a férfi viszont annak idején nagyon népszerű egyetemista volt, szerintem mid a tíz ujjára talált volna bombanőt. Neki ő tetszett, gondolom főleg a lány lelkivilága. De lehet, hogy neki az arca is bejött, nem tudom. A lánynak az alakja is "semmilyen" volt.
2020. aug. 17. 00:18
 10/12 anonim válasza:

Te ki vagy? A lány és nincs önbizalmad? Ne írd le ennyire magad. Biztosan nem 3-as vagy. És a pasi se egy félisten. Kb. egy szinten lehettek, ezért is találtatok egymásra.

Vagy kívülálló vagy és féltékeny vagy rájuk?

2020. aug. 17. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!