Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Netes ismerkedés. Hogyan...

Netes ismerkedés. Hogyan kellene lányokkal ismerkednem a neten?

Figyelt kérdés
Van pár olyan lány, akik tetszenek a gimiben, de csak köszönőviszonyba vagyok velük kb. Ugye mivel most szünidő van, azelőtt karanén, szeretnék a neten rájuk írni, de nem tudom, milyen módszerrel kezdjek.

2020. aug. 17. 21:28
 1/7 anonim válasza:
Mondjuk köszönéssel.
2020. aug. 18. 07:05
 2/7 anonim válasza:
"szia mizu? jo a pics@d dugunk?"
2020. aug. 18. 07:06
 3/7 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokra számítottam...
2020. aug. 18. 07:24
 4/7 anonim válasza:

Már sehogy... 2011 vagy 2012 óta mind sunyi, flegma, rosszakaratú.

Rég nem olyan... mint kéne. Nincs már bizalom. És csak 23 vagyok!

2020. aug. 18. 12:02
 5/7 anonim válasza:
Ember! Te sem vagy értelmes! NE zaklasd szegény lányokat!
2020. aug. 18. 12:56
 6/7 anonim válasza:
Azok a csajok szunido alatt dugatjak magukat olyan pasikkal, akik nem neten akarnanak ismerkedni veluk, szoval hagyd beken oket, nagyon kinos, amikor radir egy nyomi, es meg azt sem tudja, hogy hogyan kene csetelnie.
2020. aug. 19. 11:34
 7/7 anonim válasza:
Nem könnyű ügy. bár én is neten irtam rá egy nőre.Évek óta áldjuk a jószerencsét. Ő sem ismerkedett addig neten,de valami arra késztette hogy találkozzunk. 9éve volt.azóta teljesen mások lettek a nőcik.Óvatosabbak.nem tul nyerő modszer ez.
2020. aug. 19. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!