Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A Badoo most miért működik...

A Badoo most miért működik másként?

Figyelt kérdés

Legutóbb amikor regisztráltam, pár napig prémium voltam, nagyon jól is működött, sok matchem volt és nagyon aktív volt az egész, de viszont letöröltem mert majdnem összejött valakivel a dolog és nem akartam közben több másik sráccal is beszélni.


Végül nem lett a dologból semmi, regisztráltam újra, de olyan, mintha be lenne fagyva az egész alkalmazás. Most is kaptam prémiumot, de azt írja, hogy senki nem nézte meg a profilom, az előző alkalommal pedig volt hogy akár 900-an is jobbra húztak.


18/L



2020. aug. 18. 16:43
 1/4 anonim válasza:
Küldd el a profilod privátban;)
2020. aug. 18. 16:44
 2/4 anonim válasza:
Próbálkozz a randivonalon. Az komoly fizetős oldal 2 barátom is ott találta meg a férjét
2020. aug. 20. 21:05
 3/4 anonim válasza:
Sokat nem vesztesz, badoon úgyis mindenki csak dugn1 akar
2020. aug. 21. 21:12
 4/4 anonim válasza:

900 jobbra húzás??? wtf!?

és még premium is jár..


ekkora igazságtalan világot! akkor férfiként legalább keresnénk 8x többet.. de már az is lassan egyenlő :D

2020. aug. 29. 04:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!