Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki szeretne ismerkedni...

Valaki szeretne ismerkedni (részletesebben lent írok)? 21F

Figyelt kérdés

Magamról nagyon nagyon röviden:

-kedvenc állatom (természetesen kutya mellett) a kakadu, imádom őket, teljesem a spirit animal-öm:D

-szeretek:

Nevetni

Utazni

Netflixezni

Tanulni (mérnökinfós vagyok)

-félek:

Orvosoktól és tűtől:D

-nem iszok és nem cigizek (5 évig cigiztem, több mint egy éve tettem le)

-175 cm vagyok és 80kiló, átlagos testalkatú nagy vádlikkal:D éés szemüveges is vagyok

-7 évig versenyszerűen sportoltam, de jelenleg csak esténként futok

-eddig egy 2.5 éves és egy 1 éves kapcsolatom volt

-legjobb barátom is van, akivel 15 éve barátok vagyunk, szóval nem azért keresek párt, hogy ne legyek egyedül


Távolság nem akadály, mert van kocsim és szeretek is vezetni, szóval ha netán ausztriába laksz és szeretnél írni, írj nyugodtan, nem probléma:D dee repülni is szeretek szóval akár ausztráliaból is írhatsz! (De sajnos repülőm nincs, így nem tudnánk bármikor találkozni)


Nincsen semmi fajta féle elvárásom, csak személyiségben keresek olyat, akivel összeillenék és egymás társai lehetnénk. Türelmes is vagyok, szóval nem zavar az sem, ha szeretnél egy hónapot itt beszélgetni, nekem nem probléma. Én szívesen küldök magamról képet, adok meg facebookot, nincs titkolni valóm, komolyan szeretnék ismerkedni.



Miért itt keresek párt?

2013 óta használom gyakorit és bár volt olyan, hogy nem néztem fel egy évig, általában mindig vissza térek és ez az egyetlen magyar oldal amin aktív vagyok. Viszont mégse tudtam, hogy van ismerkedés kategória, vagy csak elfelejtettem, szóval nagyon megörültem mikor megláttam:D


Ui:

-Tudom, nem fogok sikerrel járni, de egy próbát megér. Nagyon meglepett már párszor az élet, szóval hátha megint megtörténik!:)



2020. aug. 22. 05:10
 1/8 anonim válasza:
Jó reggelt, látom te is koán kelős vagy :D
2020. aug. 22. 05:23
 2/8 anonim válasza:

Szia :)

Jó reggelt...

Hát picivel fiatalabb vagyok, de tetszik a stílusod, vicces. Ha gondolod, írhatnál privátba ( egyébként ez az ismerkedés kategória nem rég került be)

;)

2020. aug. 22. 05:28
 3/8 anonim válasza:

Nekem is írhatsz ha van kedved és nem félsz egy leendő állatorvostól, tetszik a stílusod.

18L

2020. aug. 22. 14:46
 4/8 anonim válasza:

Jól hangzik. Pattants fel egy üzit, ha gondolod. :D

19/L

2020. aug. 22. 22:23
 5/8 anonim válasza:
Nekem is írhatsz.
2020. aug. 25. 13:52
 6/8 anonim válasza:
Ezzel a szöveggel szerintem nem csak engem vettél le a lábamról ;). A mai férfiaknak ilyen frappánsnak és humorosnak kellene lenniük. Nekem sincs repülők, de beléd szívesen beruhàznék egyre. :)
2020. szept. 14. 17:13
 7/8 anonim válasza:
Igen,jól leírtad 6os.
2020. szept. 14. 17:26
 8/8 anonim válasza:
Szia!Nekem is írhatsz.
2020. szept. 16. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!