Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Badoon, Tinderen mi alapján...

Badoon, Tinderen mi alapján működik a tetszikelés? Millió nőt tetszikeltem, de egy sem viszonozza, pedig nem vagyok egy görény kinézetű.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval a kérdés adott, miért vannak fent emberek az ilyen felületeken? Értem én, hogy napi 932 férfi kedveli őket, akik közül 931 szexelni szeretne csak.


Vagy nem áldoznak rá az emberek 1-2 ezer Ft-ot, ami egy átlag menü ára a mekiben? De akkor hogy fogja látni, hogy ki kedveli őt?


Ki van töltve az adatlapom rendesen, van fent rólam normális kép. Nem értem.


Kérem, hogy akinek összejött bármi a Badoon, vagy Tinderen,az írja már le, hogy mi a titka. Köszönöm.



2020. aug. 24. 12:45
 1/7 anonim válasza:

Tinderen aki nem fizet elő az csak azt látja amikor párba állt valakivel, vagy ha szuperlike-olták. Aki előfizet az mindent lát. Mondjuk havi 9 ezer az előfizetés, nem 1-2.


Azzal meg hogy egy lány sem húzta jobbra a profilod nem tudom hogy mi mit tudnánk kezdeni. Próbálj meg más képeket felrakni, más infót kiírni, mittudomén. Lehet hogy nem vagy görény, de a görény és a Ryan Reynolds között azért még jópár fokozat van.

2020. aug. 24. 15:41
 2/7 anonim válasza:
Egyszerűen nem kerül olyan ember szeme elé a profilod, akinek tetszenél. Vagy talán írtál valamit magadról, ami eltántorítja a nőket a tetszikeléstől (?).
2020. aug. 24. 17:06
 3/7 anonim válasza:
Biztos nem írtad oda,hogy milliomos vagy.
2020. aug. 24. 18:13
 4/7 anonim válasza:

badoon ha smsben veszed, heti csak 500ft prémium :)

ááá azt nem te döntöd el, hogy görény vagy-e :D

2020. aug. 24. 20:48
 5/7 anonim válasza:
Így nem lehet okot mondani. Sok minden lehet, van aki nagyon helyes amíg a bemutatkozást el nem olvasom. Lehet előnytelenek a képeid, vagy magasak az elvárásaid: van ilyen haverom, látom ahogy használja az oldalt, nem a saját kategóriájában válogat majd meglepődik, hogy nem kell senkinek amikor a 10 ből 11 es nőket húzza csak jobbra.
2020. aug. 25. 15:59
 6/7 anonim válasza:

A Badoon nem is fognak viszonozni, maximum kevés esetben. Mégpedig azért, mert tucatnyi pasi ír az adott nőre, Tinderen meg ugye ez kizárt, mert csak match után lehet üzenni.

Persze írhatsz te is, mint a többi 100 pasi, de lehet még választ sem kapsz.


Hanyagold a Badoot ahogy csak tudod, és irány a Tinder. Fizess elő a +ra (2-3K) és kapsz napi 5 szuperlájkot elhasználni és egy kiemelést. Ez teljesen megéri, hogy előnyhöz juss.

2020. aug. 29. 22:50
 7/7 anonim válasza:

Tinderen ugyanez.2 napja fent vagyok, 0 match semmi.

Viszont 32 like van mit tudom én kiktől.

De én nem szeretnék közel 10 ezret kifizetni erre...meg bankkártyám sincs.Lehúzás szerintem az egész.

2020. szept. 1. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!