Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 17-18 éves lányok, imerkednéte...

17-18 éves lányok, imerkednétek egy 27 éves pasival?

Figyelt kérdés

2020. aug. 25. 13:28
1 2
 11/16 anonim válasza:
Úúú, BMW *__*
2020. aug. 25. 15:12
 12/16 anonim válasza:

"Egy normális autó sok mindenről tanúskodik: elég értelmes, hogy levizsgásson"

Igen, kell hozzá a nyolc általános, bocs, de nálunk ez egyébként is alap.


"van normális munkája, normális hozzáállása"

Nem tudom, annak minősül-e, ha valaki a doktoriját írja, de az ösztöndíj nem egetverően sok, ebből kocsit fenntartani inkább hülyeség.


"vagyis nem issza el"

Ja, hogy ez egyáltalán felmerül...


"Ti férjet kerestek."

Mármint ki? Én ilyet nem írtam.


"Egy elhanyagolt, mocskos, szutykos kocsi azt az üzenetet hordozza, hogy valami nincs rendben a pasival."

Pont azt írom, hogy nem kell, hogy legyen kocsija, helló... Ha van, és koszos, az persze gáz.


"A társadalomban elfoglalt helyzet egyik fokmérője s ti lányok, nem izgultok a lúzer hülyékre igaz?"

Igaz, épp ezért nem kell olyan, aki képes kocsira költeni egy olyan városban, ahol ötpercenként járnak a buszok.


"Nagyon nem mindegy, hogy egy romantikus mozi után hazacaplatsz a zuhogó esőben, vagy egy kényelmes, meleg kocsiban smároltok. Ugye?"

Ha annyira esik, hívok taxit, aztán smárolunk otthon...

2020. aug. 25. 15:58
 13/16 anonim válasza:
Hát mennyire nem éltetek Pesten az látszik... Zuhogó esőben taxit hívunk, teszkós szatyor helyett kaját rendelünk a netpincértől vagy a wolt-tól, nem főzünk az tuti. Alkoholizással pedig csak mértékkel, mert ennél kellemesebben, színvonalasabban is el lehet tölteni az időt együtt :) rengeteg bulihely van. Ami qrvára nem kéne az az autó, csak nyűg a dugóban.
2020. aug. 27. 00:13
 14/16 anonim válasza:

Leánykák! Ti is szerezhettek ám jogosítványt és vehettek, tarthattok fent autót, ha már annyira ez az értékmérő nálatok. Fogalmatok sincs, hogy hol kezdődik egy normális kapcsolat, de segítek, nem itt, ja és attól, mert valakinek van autója nem biztos, hogy okos, rendes stb.

28 éves Nőként mondom ezt.

2020. szept. 20. 19:59
 15/16 anonim válasza:
#14 Szerintem az összesen egy válaszoló volt, akinél ennyire létkérdés a kocsi, és ő is valami kisvárosból ír.
2020. szept. 20. 20:58
 16/16 anonim válasza:
Lehet, de ez sajnos nem egyedi eset. Annyi aranyásó liba van, hogy szörnyű, bár sajnos a férfiak többsége mégis ezekre bukik, aztán meg lehet mondani, hogy nincs normális nő. Én később kezdtem az egyetemet, de nappali tagozaton, mert a képzésem nincs levelezőn. Nálam 4-5 évvel fiatalabbakkal már nem igazán találtam meg a közös hangot (csak lányok voltak az évfolyamban), aztán miután hallottam órák közötti beszélgetéseiket, végkép elszörnyedtem. A téma az volt, hogy sorolták a pasijaik "előnyeit" amik abszolút csak anyagias oldalról volt megközelítve: Ilyen kocsija van, ilyen éterembe vitt, ha-ha a másik csaj bezzeg a pasijával csak a mekibe ment, de ciki...Sajnos nőként azt kell mondanom, hogy valami nagyon elromlott és a nők és főleg a 25 év alattiak jelentős része egy aranyásó. (ui: nem irigy vagyok, nem elhízott, ronda bányarém, nem egyedülálló).
2020. szept. 24. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!