Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan lány/nő/hölgy aki...

Van olyan lány/nő/hölgy aki ismerkedne velem? Légyszíves! Írjon nekem az aki párt keres. F

Figyelt kérdés

Nem szeretnék társkeresőkre menni mindegyik előfizetést kér, de nem tudok mást mint, hogy itt kérdezem meg Gyakori Kérdések Ismerkedés kategóriájában. Ha komoly szándékú lány/nő/hölgy vagy akkor kérlek írj vissza nekem. Kérem, hogy tényleg az írjon nekem aki ismerkedni akar. Aki csak leszólni akar engem, hogy ezt nem így kell csinálni az ne is írjon feleslegesen ide! Meg poénból se írjon nekem senki, nem azért írtam ki a kérdésemet.

Tehát: LÁNYOK, NŐK ÍRJANAK NEKEM KOMOLY SZÁNDÉKKAL.

Akár ide akár privátban is lehet. Egy kort és nemet kérek, és mesélek magamról néhány dolgot.

A megértést köszönöm mindenkitől!



2020. szept. 5. 14:47
 1/4 anonim válasza:

El vagy tévedve, legalább annyit meg kellene adnod a kérdésben, hogy mennyi idös vagy, mert így nem sok érdemi választ kapsz.

(NEM, nem akarok ismerkedni, ne írj!)

2020. szept. 5. 15:57
 2/4 anonim válasza:
Most lányok vagy nők írjanak? :D
2020. szept. 5. 16:47
 3/4 anonim válasza:
#2 Nőnemű,de kor szerint válogat.
2020. szept. 5. 17:52
 4/4 anonim válasza:
Te vagy a férfi! Te kezdeményezz! Hány éves vagy hogy ennyit sem tudsz??? 12?!
2020. szept. 6. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!