Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A nők bírják a zenész pasikat?...

A nők bírják a zenész pasikat? Csellóval, nagybőgővel vagy tubával lehet csajozni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 8. 20:37
 1/7 Alain Delon válasza:
A nők bírják a zenész pasikat, csak gitárral és hosszú hajjal jobban lehet csajozni.
2020. szept. 8. 21:28
 2/7 anonim válasza:

A zenész éhezik.

Ha másodlagosan játszol hangszeren, azt viszont bírjuk. Nekem a nagybőgő a best.

2020. szept. 8. 21:28
 3/7 anonim válasza:
Cselló, nagybőgő abszolút király, ami mondjuk mindent vinne (nálam) az a szaxofon mondjuk.
2020. szept. 8. 22:54
 4/7 anonim válasza:
1-esnek igaza van :)
2020. szept. 11. 21:18
 5/7 anonim válasza:
Elektromos gitárral meg dobbal biztosan. :D
2020. szept. 11. 22:00
 6/7 anonim válasza:
Hát ha tudsz játszani rajta, akkor gondolom, igen. :D Amúgy több milliárd nő él a bolygón, bármilyen hihetetlen, nem mind ugyanazt szereti... Na de a lényeg, hogy én speciel sokkal többre tartok egy olyan embert, aki nem gitáron játszik (ezt az 1. válaszolónak mondom), egyrészt mert nem olyan nagy teljesítmény gitáron játszani (mármint ha az ember gagyi pop dalocskákat játszik csak, amiket egy elsős is el tud játszani), mint pl. egy vonós vagy fúvós hangszeren, másrészt a csapból is az folyik, és engem már nagyon untat. (Erről nyilván nem a szegény hangszer tehet...) :D De az már régen rossz, ha azért akarsz csak zenélni, hogy megfektess pár csajt...
2020. okt. 17. 16:57
 7/7 anonim válasza:
nalam a csellos pasik abszolut bejovosek.
2021. okt. 13. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!