Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen beszelgetesindito...

Milyen beszelgetesindito szovegek jonnek be nektek, lanyok? Vicces? Abszurd? Bókoló? Elsosorban netes ismerkedesre gondolok.

Figyelt kérdés
2020. szept. 15. 20:11
 1/9 anonim válasza:
Nekem a vicces.
2020. szept. 15. 20:19
 2/9 anonim válasza:

Nem fognak válaszolni. Én az ismerőseimet mindet megkérdeztem és mindig nem tudom hogy indítanék volt a válasz.

Olyat kell kitalálj amit meg nem hallott, kreatív, vicces, elgondolkodtató és mindenképp kérdés legyen ugyanis arra válaszolnak.


Nincs egyetemes első üzenet, viszont egy "Szia, volna kedved ismerkedni?"-vel nem lőhetsz mellé..

2020. szept. 15. 20:21
 3/9 anonim válasza:

Első vagyok. Kettes: de, nagyon is mellélőhet a "Szia, volna kedved ismerkedni?"-vel.

Mindenki ezt írja... unalmas és szinte már szánalmas.


Inkább egy hosszú, tartalmas üzenet kellene, amiből ki tud indulni beszélgetés. Ami humoros, és amihez hozzá lehet szólni. Ami inspirálódik az adatlapunkból, tehát látni, hogy elolvasta azt.

2020. szept. 15. 20:24
 4/9 A kérdező kommentje:
#3-as: mar ha van normalis adatlapja, bemutatkozasa. Mert ha nincs, akkor nagyon nehez mibol ihletet meriteni.
2020. szept. 15. 20:27
 5/9 anonim válasza:
A hosszú, tartalmas indításra meg azt mondtátok, hogy senki sem fogja elolvasni, szóval fakkjú...
2020. szept. 15. 20:30
 6/9 A kérdező kommentje:
#5: pontosan
2020. szept. 15. 20:35
 7/9 anonim válasza:

Akkor rossz lányokkal próbálkoztatok ;)

Őszintén mit vártok azoktól, akik nem méltatnak magukról írni jó pár sort? Szerintem az ilyen nők nem is keresnek igazán társat.

2020. szept. 15. 20:36
 8/9 anonim válasza:

Ha udvariasan indítasz: Szia! Hogy vagy? És továbbra is udvarias, kedves vagy úgy biztos tudsz beszélgetni.


Chat tapasztalat! Ha valaki így kezdte mindig válaszoltam.


A szia volna kedved ismerkedni háát, inkább ne így indítsd. Először is az udvarias köszönés, őszinte érdeklődés a hogy léte felől, és aztán a többi adja magát, de természetes tulajdonságodnak kell lennie az udvariassag, kedvesség, magyarán legyél tetőtől talpig uriember.

2020. szept. 15. 20:42
 9/9 anonim válasza:
badoo-n 20-ból nulla lány írt vissza arra, hogy "Szia! :)"
2020. szept. 15. 20:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!