Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Olyan lányra van szükségem...

Olyan lányra van szükségem aki újra nézné velem a kertvárosi gettót. Léteznek még ilyenek?

Figyelt kérdés

2020. szept. 16. 17:25
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Rasszista vagy ?
2020. szept. 16. 17:31
 2/23 anonim válasza:

#1


Téged fizetnek hogy hülye legyél, vagy önszorgalomból csinálod?

2020. szept. 16. 17:41
 3/23 anonim válasza:

#2


Te is rasszista vagy ?

2020. szept. 16. 17:44
 4/23 anonim válasza:

#2: a sorozatból ömlik a vég nélküli niggerezés és rasszizmus. Aki nem értene egyet vele azt zavarná ez az aspektus és nyilván nem nézné. Ergo aki nézi és még társat is keres a kérdéshez mellékelt cinikus "szeretet" és "megértés" kulcsszavakkal, az nyilván tudja hogy mit és miért kérdez, mihez keres megértő társat.

Az játszaná meg a hülyét, aki ezt nem veszi észre.

2020. szept. 16. 17:45
 5/23 anonim válasza:

Az egyetlen dolog ami sugárzik belőle, az a társadalomkritika.

Pontosan ez az oka amiért tele van niggerezéssel. Nyilván ehhez kell egy adott szellemi szint hogy valaki felfogja. Milyen érdekes hogy még az afroamerikaiak is jót nevetnek rajta...

2020. szept. 16. 17:53
 6/23 anonim válasza:
meg a rasszizmus :D
2020. szept. 16. 17:55
 7/23 anonim válasza:

5: Egyetértek, sok afroamerikai szereti. Sőt, nem tudom tudjátok-e, de maga a sorozat készítője, Aaron McGruder is néger. :D És amúgy szerintem rohadt vicces (főleg az ördögűzős jelenet, de a két fehér srác is kedvenc).

Igaz nem a kedvenc rasszom a negrid, de rasszistának sem tartom magam, mert nem általánosítok minden egyes fekete emberre - Will Smith-t például szeretem, csomó fekete filmkaraktert szeretek és a fekarap is teljesen illik az NFS-hez:D

(na de azért lány nem vagyok, nem kell privát, csak a témához szóltam hozzá)

2020. szept. 16. 17:57
 8/23 anonim válasza:
Pontosan. A fehérekkel, a feketékkel, illetve a sárgákkal szemben is. Most kérlek definiáld a rasszizmust, és te is rájössz hogy miért hülyeség amit írtál.
2020. szept. 16. 17:58
 9/23 anonim válasza:

Emberekkel való megkülönböztető bánásmód külső jegyeik például bőrszínük alapján.


Aki szeret egy primitív rasszista sorozatot az csak rasszista lehet.


szóval kedves 8. válaszoló

te is egy rasszista vagy ?

2020. szept. 16. 18:03
 10/23 anonim válasza:
Ez az 'én nem általánosítok' olyan, mint a klasszikus "nem lehetek rasszista mert vannak fekete barátaim" kártya :D.
2020. szept. 16. 18:03
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!