Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi lehet az oka ha vakivel...

Mi lehet az oka ha vakivel egy lány sem szeretne ismerkedni?

Figyelt kérdés

Neten nagyon sok lánnyal próbáltam megismerkedni, de igazából csak én érdeklődtem, olyan mintha ők nem is szeretnének ismerkedni. És a legtöbb egy idő után eltűnt. Meg az olyan is akivel jól elbeszélgettünk, és normálisnak is tűnt. Sok társkeresőkön próbálkoztam már. Élőben nagyon izgulnék mert nincs benne gyakorlatom. Írásban könnyebben megy, és ha találkoznánk akkor már ismerem valamennyire így könnyebben menne a beszélgetés.

Évek óta ismerkedem és nagyon rossz érzés mert egy talákozás sem sikerült. Pedig nem vagyok nyomulós.

Azt érzem már hogy el vagyok átkozva, azért nem jön semmi. Sokan nem is keresnek semmit és mégis lesz kapcsolatuk. Meg ennyi idő alatt azért mindenkinek összejön valami. Kb 19 évesen kezdtem el komolyabban ismerkedni azóta meg már jópár év eltelt :(


Mi lehet velem a bajuk a lányoknak?


2020. szept. 17. 09:33
 1/2 anonim válasza:

ezt így baromi nehéz megmondani.

kellene több információ

pl: adatlapod hogyan néz ki, beszélgetések ilyesmi. Ha gondolod privátba elküldheted nekem akkor talán többet tudok mondani.

Azt megjegyzem férfi vagyok nem nő szóval csak ebből a szempontból tudom véleményezni.

2020. szept. 17. 09:55
 2/2 anonim válasza:

Magambol indulok ki.

A lányok válogatósak.

Ha sosem találkoztatok csak facen irsz ra egy random nőre a következők fontosak: ezek keltik a legjobb első benyomást.

A legjobb ha megtudod mutatni hogy van életed. Legyenek barátaid, járj el szórakozni, bulizni. Népszerűsítsd magad úgymond.

Ez az egyik ami vonzó tud lenni, hiszen ez már azt mondja el rólad jófej vagy. Nem kell alkesz legyél csak szeress bulizni és legyen sok barátod, haverod. És természetesen ezeket mutasd meg posztokban instán vagy facen.

Ha az első nem jellemző rád, akkor a másik ami le tud nyűgözni egy nőt, akkor is ha nem vagy valami helyes, az az ha van valami hobbid. Én pl imádom ha egy pasi túrázni jár helyekre, vagy fest, vagy játszik valami hangszeren de valojaban tényleg akármi lehet vadászattól a sportig. És megint csak azt tudom ajánlani hogy posztolj róla néhányszor, lehessen látni hogy az a szenvedélyed.

A harmadik lehetőség az ha nagyon nagyon okos vagy, a lányoknak bejönnek az okos pasik, ha épp tanulsz, vagy már van valami végzettséged, vagy jó munkahelyen dolgozol.

Ezek csak tanácsok, ezek akkor is segítenek a helyzeteden elsőre ha tényleg nem vagy valami szép.

Én amugy azt javasolnám tényleg járj el szórakozóhelyekre haverokkal és csajozz kicsit személyesen. Legyen humorod. Mert személyesen teljesen mást benyomást lehet elérni, akkor is könnyebben kedvelteted meg magad ha nem vagy helyes. Ha pedig igen, és kedves is vagy, tisztelettudo is, akkor nyert ügy. 20/l

2020. szept. 17. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!