Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ezt csak én nem értem? F23

Ezt csak én nem értem? F23

Figyelt kérdés
Itt vagyok 23 éves és még sose volt barátnő bezzeg akiket ismerek azoknak már nemtudom hány volt pedig azok se kispályások ám vagy,hogy mondjam.Lényeg annyi,hogy az egyiknek nagy a szája meg azzal hencegett,hogy egyik reggel megismert egy lányt és este már dugta,a másik meg mesélte,hogy egyszer elment egy 41 éves nőhöz hát gondoltam miért.Az ilyenek simán szereznek párt maguknak de olyan mint én aki romantikus meg tele van szeretettel az nem kell mert ugye az langyos meg minden.Az is igaz,hogy csöndes meg visszahúzodó vagyok mivel idő kell ehez a bizalom dologhoz.Próbálkozok azért dehát egy se jön össze bezzeg nekik simán-

2020. szept. 22. 18:54
 1/7 anonim válasza:
Nem akarok sértő lenni, de ez az a tipikus "bezzeg én kedves vagyok a lányokkal, ők meg bunkók még is megkapnak mindent" szöveg. Első lépés az lenne, hogy légy kicsit alázatosabb és szedj össze egy kis önkritikát. Utánna akár a saját hibáidból viccet csinálhatsz, amitől magabiztosabbnak tűnsz. A lényeg az, hogy az emberek (nem csak a lányok) szeretik ha figyelnek rá és meghallgatják őket. Nem csak, mint falnak, beszéljen. Ha érzi, hogy fontos számodra, biztosan ő is közelíteni fog, ha nem is kapcsolati szinten, de baráti szinten, ami még mindig egy lépés felfelé. A többinek meg jonnie
2020. szept. 22. 19:01
 2/7 anonim válasza:
Kell magától*
2020. szept. 22. 19:01
 3/7 anonim válasza:
Lehet, hogy rossz lányoknál próbálkozol. Akik egy nagypofájú gyökértől már ágyba vihetők, nem is érnek túl sokat. De vannak, akiknek még számítanak a valódi értékek.
2020. szept. 22. 20:51
 4/7 anonim válasza:
Gyökér az összes, sz@rd már le... Meg azok a lányok olyanok is. Neked idő kell hozzá tény, de legalább akkor egy igaz feleséged lesz, nem ilyen riherongyok, meg rosszlanyok.hu oldalosak, mégse ugyanaz. Én is 23 vagyok, egy félig-meddig kapcsolat volt idáig, ami nem tartott sokáig + kudarcba is fulladt, azóta tartottam szünetet és elkezdtem újra próbálkozni. De a párkeresés sose volt egyszerű. És én most a rendesre gondolok, nem a kalandozásra.
2020. szept. 22. 21:48
 5/7 anonim válasza:
Ők biztos jól néznek ki, te meg nem. Ennyi.
2020. szept. 22. 22:16
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Ez igaz. Mindig megkapom, hogy ronda, ocsmány meg minden vagyok de azért néha akad ilyen aki normálisan megmondta, hogy nem tetszem neki de sajnos a többség az egyből letilt amint meglát.

2020. szept. 23. 06:08
 7/7 anonim válasza:
Sajnos ez sokat elmond a mai lányokról is. Ne hidd azt, hogy veled van baj, lehet az ismerősöd összeszedett valami könnyűvérűt, de attól te nem leszel kevesebb, hogy ilyen utcalányokkal nem fekszel össze.
2020. szept. 25. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!