Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok,szivesen ismerkednétek...

Lányok,szivesen ismerkednétek egy ilyen fiúval mint én?

Figyelt kérdés
Vecsési 23 éves félénk,csendes,visszahuzódó fajta vagyok de viszont bújós,ölelgetős meg romantikus is vagyok.Tudom ha ezt írja egy fiú akkor sokan rögtön melegnek vagy hasonlónak elmondják de ez nem érdekel.Idő kell nekem mire úgy rendesen feloldódok a másik elött.Jó 193cm magas vagyok úgyhogy fel is kell engem érni ha valaki akar valamit :D.Animés meg rockzene kedvelő is vagyok.Zenébe igazából bármit meghallgatok de leginkább rockot meg metált hallgatok azokból is Slipknot,System of a Down,Rammstein,Distrubed,Bullet for my Valentine stb.Hírtelen csak ennyi jutott eszembe egyenlőre.

2020. szept. 24. 20:35
 1/8 anonim válasza:
Hát Laca, én nem ismerkednék veled.
2020. szept. 24. 21:13
 2/8 anonim válasza:
Ez nagyon kevés információ ahhoz, hogy el tudjam dönteni, hogy ismerkednék-e veled, de ha lenne egy közös pontunk, amivel pl egymásra találnánk, akkor igen. :)
2020. szept. 24. 22:04
 3/8 anonim válasza:
BiZTOSHOgyNEM!!!
2020. szept. 24. 22:42
 4/8 A kérdező kommentje:

#1

Honnan tudod hogy László vagyok?

2020. szept. 25. 05:05
 5/8 anonim válasza:

Én szívesen :)

18L

2020. szept. 25. 06:14
 6/8 anonim válasza:
23 évesen már keményen dolgoznod kellene, gyűjteni a házra, nem meséket lesni. Amúgy szívesen megismernélek ás kicsit helyretennélek. 21 dom lány
2020. szept. 25. 12:43
 7/8 anonim válasza:
Szia, én szivesen megismernélek :)
2020. szept. 28. 09:20
 8/8 anonim válasza:
Rammstein? Nem.
2020. okt. 16. 02:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!