Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kertes házban élő, dolgozó...

Kertes házban élő, dolgozó vidéki 28/176/80 magányos srác vagyok.Van itt lány aki hosszabb ismerkedés és kölcsönös szimpátia után ideköltözne társnak?

Figyelt kérdés
Csak akik komolyan gondolják,és privátban légyszives.Több gyár,cég stb van a környéken,tudna dolgozni.

2020. okt. 7. 10:33
 1/9 anonim válasza:
Hát hogyha azt várod, hogy egy nő feladja mindenét és üljön bele egy életbe, ami eddig nem volt az övé, az sem lehet valami értelmes.
2020. okt. 7. 10:49
 2/9 anonim válasza:
Merre laksz?
2020. okt. 7. 11:12
 3/9 anonim válasza:
Ha napi három étkezés is benne van a csomagban, akkor én megyek. 21/N
2020. okt. 7. 11:12
 4/9 A kérdező kommentje:
1.Neked lehet hogy nem értelmes,elég szomorú.Gondolom vannak itt lányok akik szeretnének új életet,esetleg rossz körülmények között élnek stb.Én is egy gyárban dolgozom raktárosként,mindig van felvétel.Egyébként nagy családi házban lakom+nagy kert,nem könnyű munka mellett tevékenykedni.Olyan lányra gondoltam aki szeret kertes házban lakni,és társként segíteni.Egyébként nincs anyagi problémám.Csak férfiak között dolgozom+a ház,nincs időm ismerkedni.Akkor trollkodj,ha magad fizeted a számláidat és nem anyuci mossa a szaros gatyádat+fizeti az interneted.
2020. okt. 7. 11:19
 5/9 anonim válasza:
A Duna-Tisza közt laksz?
2020. okt. 7. 11:25
 6/9 anonim válasza:

#4

Képzeld nem ő teszi.

Én látom el magam, még nőként is és nem akarnám feladni az életem egy pasiért.

És nem trollkodom.

2020. okt. 7. 11:27
 7/9 A kérdező kommentje:
4.Nem tudod értelmezni amit írtam,nem látod a kontextust.Nem szeretnélek bántani,de olvasás+szövegértés 2.osztály.Egyébként én nem mondtam neked hogy költözz ide és add fel az életed.
2020. okt. 7. 11:39
 8/9 anonim válasza:
Jól van.
2020. okt. 7. 11:48
 9/9 anonim válasza:
Az ilyen hirdetésekre aranyásók szoktak jelentkezni, akik rövid időn belül kiforgatnak a házadból meg a szép nagy kertedből is. Sok sikert.
2020. okt. 8. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!