Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 28 éves férfiként pest és...

28 éves férfiként pest és környékéről ismerkednék főleg.Privátban beszélgetnék mivel itt a kérdéshez sok troll is ir és nem akarom olvasni.Valaki?

Figyelt kérdés
Rólam pár szó.Nagyon összetett gondolkodás.Nagyon komoly dolgokról lehet beszélni .A leglényegesebb kérdésekről az életben.Tudok viccelődni is.Külsőre átlagnál jobban nézek ki de van aki azt mondta álom pasi,olyan is volt aki azt mondta átlagos.Őszinte vagyok nagyon de figyelek hogy hogyan vagyok őszinte és figyelek a másikra ezáltal.
2020. okt. 19. 23:30
 1/8 anonim válasza:
Érdekes a logikád. Szerinted, aki trollkodni akar, az nem fog privátban veled, lánynak előadni magát? Mert ha valaki unatkozik, az privátban is tud trollkodni és nem csak kérdésekre válaszol. Legjobb, azt mondod összetett gondolkodásod van, de már elején elbuktál a kérdésedben lévő mondatoddal. Szóval kösz, de nem kellesz.
2020. okt. 19. 23:35
 2/8 A kérdező kommentje:
Képzeld nem szoktak privátban megtalálni trollok.Most is itt találtam rá egy trollra.Ugy hivnak te.Neked összeszedetlen a logikád.Amugy is férfi vagy vagy csak egy troll aki épp nő.
2020. okt. 19. 23:40
 3/8 A kérdező kommentje:
*Hivják te.
2020. okt. 19. 23:41
 4/8 A kérdező kommentje:
Huha nem kellek neked.Egy trollnak mindjárt elsirom magam.Ne játszad itt hogy még mintha te lennél jobb nálam.Egy troll vagy ami rosszabb sokkal.
2020. okt. 19. 23:41
 5/8 anonim válasza:
Nővel vagy férfival akarsz ismerkedni?
2020. okt. 20. 05:48
 6/8 anonim válasza:
Nekem az irasod alapjan ugy tunik mintha egy kicsit ertelmi fogyatekos lennel. Nagyon rosszul fogalmazol, irsz. Ez az "osszeszedetlen logika" is teljesen ertelmetlen.
2020. okt. 20. 07:14
 7/8 anonim válasza:
Te kicsit nehezen beszélni magyart?
2020. okt. 20. 11:38
 8/8 anonim válasza:
Figyelem zavaros lehet.
2020. okt. 21. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!