Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hűséges L keresek,tippek? 19F

TimeOut007 kérdése:

Hűséges L keresek,tippek? 19F

Figyelt kérdés

Budapesti srác vagyok, végtelen hűséget és szeretetet tudok nyújtani, de valahogy ez mégsem elég.

Eléggé unom hogy a volt kapcsolataimba is egyik nap minden szuper, másik nap meg már "elmúlt" neki a semmitől, vagy csak úgy kihasználtak, de ez a múlt, nem érdekel túlléptem,

viszont kéne már nagyon valaki aki elfogad, kiáll mellettem és szeret.Vannak hibáim, például pár lány nem szereti a féltékenységet, szerintem kifejezi hogy nem akarjuk elveszíteni a másikat...

Sok lányt az is zavar például ha az ember nem kigyúrt, nem jár bulizni és nincs pénze meg szuper állások, rám egyik sem igaz és szerencsére nem is foglalkozok olyan lánnyal, akinek ilyen fajta felesleges "elvárásai" vannak.

Élőbe nem igazán vannak kapcsolataim és elég félénk is lennék oda menni valakihez, internetes ismerkedéshez kéne pár tanács hogy milyen oldalra érdemes menni, vagy esetleg facebook csoport

Napi szinten próbálkozok, de csak a bunkó lenéző embereket fogom ki, érdekelne egy normális kis közösség, egy elfogadó kedves Lány:) -19F



2020. okt. 22. 04:01
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Szia!

Én ilyen típus vagyok. Nem érdekel ha nem jársz bulizni én sem járok. Nem számít, hogy ki gyúrt vagy vagy sem és a pénz sem számít az állásod meg végképp nem.

Ne aggódj biztosan találsz ilyen lányokat is csak nehezen.

Szerintem a visszahúzódóbb lányok koteben kellene keresgélned legalábbis magamból kiindulva ezt tudom javasolni.


18L

2020. okt. 22. 05:51
 2/22 anonim válasza:
jól nézel ki?
2020. okt. 22. 06:17
 3/22 A kérdező kommentje:
Ez relatív,kinek mit jelent,ezt csak maga a kérdező dőntheti el.
2020. okt. 22. 06:40
 4/22 anonim válasza:
Te vagy a kérdező
2020. okt. 22. 07:16
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem én kérdeztem meg magamtól hogy jól nézek-e ki :D nem én döntöm el másnak hogy jól nézek-e ki és tetszek e neki,de aki egyből ezt kérdezi eléggé felszines,és nemhiszem hogy az én ízlésemnek való :D
2020. okt. 22. 07:53
 6/22 anonim válasza:

Hát barátom a puding próbája az evés. Párszor mindenki megégeti magát.

Én munkahelyen ismerkedtem meg a feleségemmel.

Amit tanácsolni tudok, ne ringasd magad àlomvilàgba.

Minden ember màs és először mindenki a szebbik arcát mutatja...

Ezt meg kell tanulni kezelni.

Ne félj a lányoktól, nem harapnak csak ha kéred :D

Budapesten mondjuk pont kaki mert a legtöbb flegma ember ott él.

A nők is lazábban veszik a dolgokat stb.

Interneten elég gagyi szerintem mert kíván ha 1 szőrös kopasz nagydarab állat ír neked egy kamuprofillal?

Persze nem valószínű de megeshet.

Nézz szét fórumokon esetleg neten hátha találsz olyat ahová beillesz. Sok sikert és ne add fel.

Lehet épp ma a Lidlnél futsz össze életed párjával ;)

2020. okt. 22. 09:01
 7/22 anonim válasza:

“Budapesten mondjuk elég kaki mert s legtöbb flegma ember ott él”


Ez valami statisztikai adat?? :D Vagy honnan szülted ezt az égbekiáltó baromságot?

2020. okt. 22. 12:01
 8/22 anonim válasza:
Nagy számok törvénye plusz az ott eltöltött pár év személyes tapasztalata...
2020. okt. 22. 12:10
 9/22 anonim válasza:
Hát szerintem is a csendesebb, visszahuzodobb lányok körében keresgélj, próbálkozz, mert azokat nem szokta érdekelni a pénz, az állás, hogy kigyurt vagy e az meg végkeppen hogy jársz e bulizni..(ezt magamból kiindulva gondolom) De semmiképpen ne add fel, mert vannak ilyen lányok, csak őket ritkán veszik észre..
2020. okt. 22. 19:23
 10/22 anonim válasza:
Járjál el például táncházakba (néptáncra gondolok), nem baj, ha nem tudsz, majd ott megtanulsz, menjél kiállításokra, képtárakba, művelődjél, ilyen helyeken találhatsz normális embereket.De az is lehet, hogy véletlenül a buszon szúrod ki, igaz, most a maszkviselés miatt ez kilőve.
2020. okt. 23. 11:54
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!