Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt egy rendes lány...

Van itt egy rendes lány akivel beszélgethetek? 30+ Férfi

Figyelt kérdés
Pl ,Egészségről.De Mondjatok 1 témát.
2020. okt. 25. 07:00
1 2
 11/20 anonim válasza:
Írj privit,Amanda 22 èves,vagyok.
2020. okt. 25. 09:06
 12/20 anonim válasza:
Hány évvel vagy harminc felett, hogy egészségről akarsz beszélgetni? Miért nem mész el az sztk-ba vagy a háziorvoshoz ücsörögni egy kicsit a váróban?
2020. okt. 25. 10:49
 13/20 anonim válasza:

12-es válasza humoros, de találó! :)


Félretéve a viccet: talán A BOLDOG, KIEGYENSÚLYOZOTT ÉLTRE szerettél volna valamiképpen utalni, körülírni a témát - de nehezen találtad el a megfelelő kifejezést!


Jól sejtem, Tisztelt Kérdező?

2020. okt. 26. 05:21
 14/20 anonim válasza:
Én csak segítőszándékkal írok, nem ismerkedési szándékkal. Szerintem inkább egészségügyben dolgozik, vagy fittnessel foglalkozik vagy szimplán érdekli az egészség. Nem kéne letámadni. Kérdező egy jó tanács, ilyenkor konkretizáld miért az egészségről akarsz beszélgetni, mert ilyenkor az emberek elkezdenek találgatni itt, amin nem csodálkozok. Gondolom egyik se akar nővérke lenni, vagy pszichológus, ezért írták, mert van már tapasztalatuk, vagy azért mert csak trollkodtak.
2020. okt. 29. 06:40
 15/20 anonim válasza:
#14 Hacsak nem most jöttél ide a gyakorira először, akkor tudnod kell, hogy ha itt valaki egészségről akar beszélni, akkor előbb gondolhatunk nővérkés perverzekre, mint fittnessgurukra.
2020. okt. 29. 11:27
 16/20 anonim válasza:

Szóval - BOLDOG, KIEGYENSÚLYOZOTT ÉLET! (Javítottam a hibás írást.)


Neked mit jelent Kérdező? Egészséges családalapítás?


Körülírnád, hogyan képzeled el az odáig vezető utat?(Pl. lánykérés a szülőktől, jegyesoktatás, házasság, gyermekvállalás a nászút ÉDESKETTESE után?)


Ui: ebben a sorrendben gondoltad? :) Remélhetőleg van miből fedezni ezt a nagyon szép elképzelést és apró lépésenként megvalósítani! Sok szerencsét!


Üdv: 13-as válaszoló voltam...

2020. okt. 29. 20:10
 17/20 anonim válasza:

Hidd el, hogy BIZTOSAN SIKERÜLNI FOG!!!


Talán másoknak is sikerült - de Ők nem ide írnak, hanem BOLDOGAN SZORONGATJÁK EGYMÁS KEZÉT VISZONYLAG SŰRŰN ÉS BÁTORÍTÓAN - akár viszonylag egy közös, sikeres vállalkozás kezdetén, vagy közepén!


BÍZVA A MINDIG SZEBB JÖVŐBEN!!!

2020. okt. 29. 20:13
 18/20 A kérdező kommentje:
Senki ?
2020. nov. 4. 05:43
 19/20 anonim válasza:

A kérdés még mindig ugyanaz: MI A CÉLOD az egészség témakörével kapcsolatban?!


Orvosi egyetemet akarsz elvégezni - orvostan hallgató szeretnél lenni?

2020. nov. 4. 05:50
 20/20 A kérdező kommentje:
Kimek milyen betegsége van ,volt,hogy gyógyult meg?
2020. nov. 4. 05:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!