Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nyíregyházán volna kedve...

Hogyisvanez2.0 kérdése:

Nyíregyházán volna kedve ismerkedni valakinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 25 éves fiú vagyok. Úgy döntöttem teszek egy próbát itt is!

Ha valakinek volna kedve ismerkedni, beszélgetni, vagy akár randizni, én nyitott vagyok!

Amit így első körben érdemes tudni rólam, Nyíregyházán élek, egyedül, dolgozom, mellette Egyetemre járok. Szeretek olvasni zenét hallgatni. Kifejezetten káros szenvedélyem nincs :)

Az tuti, hogy fotogén nem vagyok :) de ha nem rettentett el a két kép, akkor írj, és ismerj meg!



(Az esetek döntő többségében van hajam is, ez most kivételes "alkalom ")


2020. okt. 25. 11:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A "képem"et az utcán is látják :D

Szerintem sokra nem megy vele senki :) ha meg valaki saját élvezetére felhasználja:) áldásom rá ;)

2020. okt. 25. 12:56
 12/15 anonim válasza:
Hát igen de ez akkoriiis 😀😀
2020. okt. 25. 13:01
 13/15 anonim válasza:
Önbizalmad az van legalább, hogy képet kimertél tenni ide magadra. Viszont jó tanácsként mondom itt ne ismerkedjél, mert itt sok az elmebeteg, lelki sérült, roncs érzelmű lányok. Inkább élőben próbálkozzál vagy bárhol máshol, de ne itt.
2020. okt. 25. 16:52
 14/15 anonim válasza:
Roncs érzelmű lányok 😂😂
2020. okt. 25. 16:57
 15/15 anonim válasza:

13:

Jobb egy roncs érzelmű lány, mint nulla lány.

2020. okt. 28. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!