Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok ismerkednétek olyan...

Lányok ismerkednétek olyan fiúval akinek nem volt még kapcsolata?

Figyelt kérdés

elméletben kérdezem

23F


2020. okt. 31. 12:05
 1/10 anonim válasza:
Amennyiben 30 alatti az illető, akkor igen. Fölötte már komoly gondok lehetnek, ha nem volt még 1 kapcsolata sem. Ha rólad van szó, tehát 23 éves vagy és még nem volt senkid, akkor nincs ezzel semmi probléma, majd lesz valaki.
2020. okt. 31. 12:17
 2/10 anonim válasza:
Igen, de kicsit idősebb vagyok nálad :D
2020. okt. 31. 12:33
 3/10 anonim válasza:
Semmi vész nincs ezzel nekem volt 23 éves barátnöm aki szüz volt én voltam neki az elsö férfinél.sem gáz aki meg 16 évesen már szexel vagy kamuzik vagy csak arra hajt
2020. okt. 31. 13:13
 4/10 anonim válasza:

Ha 22 alatt van (és eddig kifejezetten nem is akart!) akkor igen.

Ha efölött akkor oka van, hogy egy csajt sem fogott meg...

2020. okt. 31. 13:22
 5/10 anonim válasza:
Már bocs, de 11-12 éves kortól mindenképpen áll a pöcörő! Az elmúlt egy TUCAT ÉVBEN mégis mi a jó fenét csináltál??? Középsuliban még ha valaki végigdepizi is azt a korszakot, legkésőbb 18 évesen fel szoktak mutatni egy első komoly kapcsolatot, ami ha normálisak az egyedek évekig eltart. Nálam is 5 évig.
2020. okt. 31. 13:47
 6/10 anonim válasza:
#5 Jó, értjük, volt barátnőd, leszarjuk. Nem mindenki igényli, és ez nincs korhoz kötve, hogy "legkésőbb 18 évesen".
2020. okt. 31. 13:59
 7/10 anonim válasza:

Az 1-es válaszolóval értek egyet.

Van, hogy nem jön össze a dolog, nem áll rá készen, vagy nem is vágyik rá egy ideig.

Azzal sincs probléma, ha egész életében nem vágyik rá, mert jól érzi magát egyedül, élvezi így az életet.

Viszont ha próbálkozik, és 25-30 év feletti, ott valóban lehet, hogy vele van valamilyen probléma, amiért eddig nem volt viszonya.

2020. okt. 31. 15:30
 8/10 anonim válasza:

Hehh, 5ös, magamat hozhatom példának, én pl sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Most 40 évesen 30nak szoktak nézni, ez persze most már előny, de amikor 18 évesen 14nek tűntem...egy nő nem állt szóba velem, pedig sportoltam, normálisan öltözködtem, nem kellettem senkinek. Nyilván ez kinyírja az önbizalmadat is, szóval nem egyszerű szitu.


27 évesen tudtam először összejönni valakivel...

2020. okt. 31. 15:40
 9/10 anonim válasza:

Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja. Szerintem.

Senkinek semmi köze hozzá, hogy eddig miért nem volt ez, miért nem volt az.

Magánügy.

2020. okt. 31. 19:39
 10/10 anonim válasza:

Persze ez olyan dolog ami nem befolyásoló tényező számomra

Mondjuk nekem sem volt még kapcsolatom lehet azért látom így a dolgot

2020. nov. 21. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!