Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt olyan alacsonyabb...

Vannak itt olyan alacsonyabb lányok, akik nem óriás pasira vágynak, inteligensek és ismerkednének?

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 17:36
1 2
 11/17 anonim válasza:

Bár én pasi vagyok (meleg), de szerintem jól nézel ki. Egyébként én is pont 170 cm vagyok.


Az írásod alapján értem, hogy mi a gondod, de erősen az jön le, hogy nem bízol meg a nőkben, önmagaddal sem vagy elégedett, erősen frusztrált vagy. Szóval amíg tele vagy komplexusokkal, addig nehéz lesz párkapcsolatot találnod, hiába vagy egyébként sportos, és szerintem jóképű.

2020. nov. 9. 08:12
 12/17 anonim válasza:
Na, a reggeli hánytatásom megoldva.
2020. nov. 9. 08:14
 13/17 A kérdező kommentje:
Bocs de hetero vagyok, nem komplexusos, csak csalódott a nálam magasabb nőkben, akik olyan magas férfiakban élik ki magukat, akik a legutolsó rohadékok és képtelenek felelősen dönteni, ezért fenntartással kezelek minden óriást, ritka köztük az erős jellem. "Magas embert sose tegyél meg főnöknek!" Alfie Solomons
2020. nov. 9. 10:12
 14/17 anonim válasza:

Basszus, miért nálad magasabb nőket akarsz?

Alacsonyabb miért nem jó?

Vagy ha neked ők nem tetszenek, akkor ki is válogat magasság alapján?


A gusztustalan kollektív fikázást, sértegetést meg fejezd be, én sem őrjöngök, hogy minden 175 alatti pasi kisebbségi komplexusos kis görcs. Nem belőled indulok ki, sőt nem is 5-10 emberből, szemben a több millióval, akire ráhúzod a saját agybajodat.


Egyébként tényleg nem vagy csúnya, veled majdnem biztosra veszem, hogy nem a külső volt a gond, hanem a rosszindulatú, kisebbségi komplexustól tocsogó gondolkodásmódod.

Rengeteget kihozhatnál magadból, ha egy:változtatnál a szemléleten, kettő: nem direkt nálad magasabb csajokra hajtanál. Ha beleszerettek eggyel a másikba, az persze más, de nem célzottan rájuk kéne utazni, mert akkor te is pontosan ugyanúgy válogatsz, mint az általad szidott nők (azt írod, több magas lány volt már, ezért gondolom, hogy kifejezetten rájuk pályázol - de elnézést, ha nem így van).


Ui: én is ebbe az iskolába jártam, talán láttalak is, ismerősnek tűnsz, mondjuk régen jártál oda te is, én is :) ezt csak érdekességnek szántam, nincs vele semmi célom

2020. nov. 9. 16:07
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem magas lányokra pályázom, mint írtam fenntartásaim vannak és nem előítéleteim! Törvényszerűség, evolució stb. megalapozott. Ne keverjük a kettőt! Köszönöm a véleményt, hideget-meleget! De látom az általánosítás/fenntartások nálad is ott vanak csak másik oldalról.

Még egyszer, nem komplexus!! Nem minden oroszlán veszélyes, mégsem simogatjuk őket könnyedséggel.

2020. nov. 9. 16:29
 16/17 anonim válasza:
Írhattok nekem is
2020. nov. 9. 16:45
 17/17 A kérdező kommentje:
14-es, amúgy ha figyelted a kérdést, pont az evoluciós ösztönt kikerülve, pontosan ezért álltam rá évekkel ezelőtt alacsony lányokra, mint ideál és nem kőbevésett. Ha figyelsz a mondanivalómra, meglátod az "OLYAN magas","akik" és "ritka" szavakat, melyek tudatják nem vagyok kirekesztő, de elővigyázatos.
2020. nov. 9. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!