Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csak én látom úgy vagy a mai...

Csak én látom úgy vagy a mai nők sokkal agresszívebbek, dominánsabbak mint régen, mondjuk mint a 80-as 90-es években?

Figyelt kérdés
A zene toplistát elemeztem, pontosabban a legújabb videóklippeket és ott észleltem, hogy van összefüggés az ott bemutatott női magatartás és a mindennapi életben általam tapasztalt női magatartás között, pl Ava Max-Kings and Queens, Bastard-Fuck that, Raye-Natalie Dont etc.

2020. nov. 9. 23:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
Jól látod!Ez azért van mert a férfiak egyre puhányabbak.Tisztelet a kivételeknek!De azokból egyre kevesebb van😒
2020. nov. 9. 23:48
 2/13 anonim válasza:
Nem most dominánsak, hanem régen voltak elnyomva. Most már egyre inkább kezdenek felzárkózni a férfiak mellé, de még mindig benne van az emberekben az a sztereotípia, hogy egy nőnek visszafogottak kell lennie, egy férfinak pedig dominánsnak.
2020. nov. 10. 00:05
 3/13 anonim válasza:

Attól függ kiről van szó, azért nem mindenki.

De arányaiban sokkal több domináns nő van, mint régen az fix.

2020. nov. 10. 00:06
 4/13 anonim válasza:

Ezt én is megfigyeltem. Régen a férfiak voltak nagyon macsók, a nőknek meg kuss volt a neve. Ma pedig fordítva van, a legtöbb kapcsolatban a nő hordja a nadrágot és szó szerint uralkodik a férfin.

Sajnálom hogy soha nem sikerül eltalálni az arany középutat, amikor nincs alá-fölérendelt viszony és senki nem nyom el senkit.

2020. nov. 10. 00:18
 5/13 anonim válasza:
Nem hiszem. Báár ki tudja? Minden estre nekem még nem sikerült olyan csajt kifognom, aki túlságosan irányítani akart volna. Pedig sokat próbálkoztam..
2020. nov. 10. 07:54
 6/13 anonim válasza:
Igen
2020. nov. 10. 08:06
 7/13 anonim válasza:

Siouxsie Sioux kipi csázott volna, ne aggódj.

A punk rock és a 2nd wave feminizmus korszakát akarod összehasonlítai a rúzsos/magassarkús, langymeleg 3rd wave feminizmus és pop korszakával? Ugyan. 30 évvel ezelőtt pont az az időszak volt, amikor a nők NEM tolerálták a baromságokat. Manapság ismét elkezdték tolerálni. Még az általad felhozott ava max erőszakossága is csak odáig terjed, hogy "huuha majd megmutatom az exemnek hogy mit hagyott ki! kifestem magam, kiöltözök és felszedek valaki mást!!!" ami vicc.


Szerintem csak a férfiak lettek ezerszer agresszívabbak. Manapság csak a gyerekdalokban nincsen k urvázás, meg a nők leszólása. Pont nemrég láttam egy ilyen összevetést, miszerint a bitch az egyik legnépszerűbb szó a toplistás zenékben.


Emiatt nem aggódsz, drága?

2020. nov. 10. 12:51
 8/13 anonim válasza:
Én a sportból indulok ki, hogy igen: vannak MMA-s, kikc-boxos, thai-boxos nők, ami szuper, mert nagyon bejönnek.
2020. nov. 10. 20:14
 9/13 anonim válasza:
Mi van? Régen azért pl Kovács Kati, Zalatnay Cini, Dolly, stb. sem voltak ám visszafogott énekesnők.
2020. nov. 11. 12:24
 10/13 A kérdező kommentje:
7-es a hangnemed arra utal, hogy egy elég frusztrált személy lehetsz, megkockáztatnám, hogy nő vagy, valoszínű az érzelem és nem a racionalitás beszél belőled amikor azt állítod, hogy a férfiak lettek 1000 szer agresszívebbek. Egyértelmű tény, hogy több a nő az egyetemeken mint a férfi, egyre inkább kerülnek vezető poziciókba is nők mint régen ami nagyon jó, viszont ahogy a 4-es is írta valahogy nem sikerül megtalálni az arany középutat, azt gondolják a legtöbben csakis az agresszív magatartással lehet előre haladni hiszen ezt látják a férfi társuktól amiben van azért némi igazság. A probléma viszont ott kezdődik, hogy amikor két férfi ősszetűzésbe kerül egymással és a vitában elmennek a végső pontig, akkor ott benne van a pakliban a fizikai rész is, ha ugyanez történik de a partner egy nő, akkor ezt már nem lehet csinálni, mert egyrészt a nők alapjáraton biológiailag ugye kevesebb izomtömeggel rendelkeznek szóval nem ellenfél a férfinek (tisztelet a kivétel), másrészt pont ebből kifolyólag a tarsadalom súlyosabban elítéli az ilyen tipúsú konfliktust.Ez lehet az oka amiért sokkal agresszívebbnek jönnek ki a férfiak a szemedben, a női rendszer prizmáján keresztül vizsgálod a helyzetet. 9-es a visszafogottság hiánya nem feltétlen von maga után agresszív és domináns magatartást, lásd a prostituáltak, táncos lányok sem visszafogottak egyáltalán, de ettől függetlenül általában nagyon vonzóak és nőiesek, ez az alap, hanem nem megy nekik az üzlet :)
2020. nov. 11. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!