Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Srácok! Elmagyarázzátok nekem...

Srácok! Elmagyarázzátok nekem mi történik ilyenkor?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akin látom hogy tetszem neki. Ritkán,de elég jókat tudunk beszélgetni, utána mindig ír, de csak aznap este. Betudtam annak hogy jól elvagyunk,de inkább jóban vagyunk. Nemrég társaságban voltunk, ő elvolt a többi emberrel amíg én egy haverjával kezdtem el beszélgetni. Rögtön odajött ő is, addig annyira nem akart velem beszélgetni de akkor igen.Amikor hozzám beszélt láttam rajta hogy zavarban van, a haját igazgatta, becézett is. Kicsit olyan érzésem volt a haverjának azt akarja üzenni hogy el a kezekkel, ő az enyém. (a haver nem egy lányos anyukák rémálma kategória :D ) Aznap este persze jelentkezett online is, de azóta semmi. Volt már pár barátnője, nem arról van szó hogy visszahúzódó és szarul csajozik. Pont ezért nem értem ez most mi.

Srácok, ilyenkor mi zajlik pontosan? Hogyan kellene őt kezelnem?



2020. nov. 10. 10:48
1 2
 1/16 anonim válasza:

Szerintem bejössz neki, csak f@sik a segge. Ha neked tetszenek az ilyen pasik, kérdezd meg, Van-e kedve találkozni, filmezni, stb.

N

2020. nov. 10. 11:19
 2/16 anonim válasza:

Valószínűleg tényleg bejössz neki, csak fél tőle hogy bármit is lépjen.

Lehet te is félreérthető jeleket adsz, vagy akármi miatt is.

2020. nov. 10. 11:30
 3/16 A kérdező kommentje:
volt hogy én kerestem, de lerázó volt
2020. nov. 10. 11:36
 4/16 anonim válasza:
Hát akkor tényleg nem tudom. Akkor lehetne biztosat mondani ha látnálak/ismernélek titeket, de így kb ennyi tippem volt, sry 🙁
2020. nov. 10. 11:42
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha hasonlóan viselkedtek akkor ti hogyan éreztek,mit gondoltok?
2020. nov. 10. 11:58
 6/16 anonim válasza:
Nyugodtan kérdezz rá egyenesen őszintén!!!!De tényleg!!!Beszéljetek egymásnak minden érzelmetekről érzésetekről egymásnak valójában ki mit szeretne,mert így ez nem fog javulni...Valami van kettőtök közt csak nem engeditek kibontakozni,mindkettőtök fél és ezt le kell győzni de ez csak együtt sikerülhet!!!
2020. nov. 10. 12:16
 7/16 anonim válasza:
Mondjad neki dobjon be egy két felest hátha meg jön a bátorsága .
2020. nov. 10. 12:40
 8/16 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy fél, mert akkor eleve nem írt volna neked már többször is.

Szerintem nem akar semmit, hiszen volt már sokszor lehetőségeket beszélni élőben is, online is. Már kiderült volna.

Amit meg írsz a 3-as hozzászólásodban, hogy lerázó volt, tök egyértelmű.

2020. nov. 10. 13:04
 9/16 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan gondolom mint amit a 8-as írt. Viszont nem értem akkor mi volt az társaságban.
2020. nov. 10. 15:05
 10/16 anonim válasza:
Ki tudja mi jár a fejében. Tényleg az lenne a legjobb megoldás amit #6os írt és kérdezd meg hogy mi van. Akkor tisztázzátok a dolgokat
2020. nov. 10. 15:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!