Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 30 és 40 közötti hölgyek...

30 és 40 közötti hölgyek szóba állnak fiatalabb férfiakkal?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, 184 centi magas, 79 kiló, szőkésbarnás hajú, kék szemű, sportos alkatú.

Foglalkozásomból adódóan rendelkezek szabadidővel (e.v. vagyok) és nekem a távolság sem okoz gondot, de legfőképp Bács és Pest megye a mozgásterem.

Hobbim a sportolás, labdarúgás, sportfogadás, könyvolvasás, főzni nem tudok, de épp tanulom, mert unom már az éttermi ételeket. :)


2020. nov. 20. 18:51
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ehh...remélem hogy nem mindegyik :DD
2020. nov. 21. 14:22
 12/14 anonim válasza:

8# Teljesen egyetértek veled! Azt írta a kérdező, hogy fiatalabb férfi, ami igaz is. Ebbe fölösleges belekötni. Az illető hölgynek rossz napja lehet.

Én 35 éves nő vagyok és nem mozgatnak meg az ennyire fiatal fiúk. 30 alatti pasival szóba se állok. Egyszerűen időpocsékolás lenne mindkettőnknek. Az idősebb vagy a korombeli pasikkal jobban tudok társalogni.

2020. nov. 21. 18:26
 13/14 anonim válasza:
Persze,szeretőnek tökéletesek.N
2020. nov. 25. 07:58
 14/14 anonim válasza:
Van itt olyan nő aki szeretőt keres? 22f
2020. nov. 25. 16:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!