Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik szeretik az alábbi sorozatokat és szeretnének ismerkedni? (21/F)

Figyelt kérdés

-The Office

-Black Mirror

-The Umbrella Academy

-Braking Bad

-How I Met Your Mother

-The End of The Fucking World

-You

-Rick and Morty


Eddig azt tapasztaltam, hogy ha valakivel a kedvenceim közül a legtöbb sorozat stimmel, akkor garantáltan jól eltudunk beszélgetni és hasonlóan látjuk a dolgokat.


Persze ez nem azt jelenti, hogy valakivel ezek alapján már össze is illünk, de ezek nélkül garantáltan nem illünk össze:D mivel társkeresőkön ilyet nem tudok kiírni, így gondoltam felteszek ide egy ilyen kérdést.


Egyébként egyetemista vagyok és még pár évig mindenképp tanulni fogok, meg 180cm-nél alacsonyabb vagyok. Már csak azért, mert vannak akiknek ezek kizáró okok.



2020. nov. 24. 08:57
 1/6 anonim válasza:

ilyenkor a legjobb b aztstni a kérdezőket mert azt hiszik hogy rendes választ kapnak


sok sikert

bár szükséged lesz rá


de egy jó tanács ne itt akarj ismerkedni mert ha valaki rád is ír honnan tudod hogy nem transzvesztita vagy perverz, vagy valami vén banya???

és mi van ha zsidó vagy cigány ír rád mit csinálsz akkor



18 f

2020. nov. 24. 09:25
 2/6 anonim válasza:

Egyetértek az 1-essel. Nem tudhatod, ki áll a profil mögött. Ha kép és teljes név lenne, még akkor sem biztos, hogy valódi. Itt mindenki azt mond magáról, amit akar, mert anonim (vagy csak felhasználónév jelenik meg), és egyébként sem ismerjük egymást legjobb esetben. Ha elkezdtek beszélgetni, akkor sem biztos, hogy igaz, amit leírt, tényleg lehet transzvesztita, perverz, vagy csak egyszerűen rossz szándékú. Vigyázni kell az ilyenekkel! Remélem, sikerül megismerkedned valakivel, sok sikert kívánok Neked! Az itteni társkeresést meg hagyd a fenébe, nem ér semmit.


23/L

2020. nov. 24. 09:46
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát clearly valami low life troll vagy, de azért szeretnék reagálni:D


Rengeteg normális csaj van itt, eddig kettővel jutottam el facebookig és kinézetre is igényesek meg aranyosak voltak. Igaz nem itt kezdtem el velük beszélni, de kérdeztem tőlük és olvasták ezt a kategóriát is.


Meg egyébként személyes véleményem szerint még mindig a legjobb az anonim ismerkedés, mert itt legalább az lesz az elején a vízválasztó, hogy mennyire jöttök ki egymással, nem pedig az, hogy milyen a profilod. Lényegében pedig pont ez kéne legyen a fontos, ha komolyan szeretnél ismerkedni. Ez után kéne döntsön a kinézet, hogy oké jól kijöttök, de bejön-e a másik annyira, hogy több legyen ez barátságnál. Meg itt vevők a lányok a tartalmas beszélgetésekre, tinderen meg small talk-ból kéne valamit kihozni, ami alapból semmire nem elég.

Szóval átlag gyakoris lány > átlag tinderes csaj, change my mind.

2020. nov. 24. 09:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Kettes, a válaszom az elsőnek szólt, ne értsd félre:D
2020. nov. 24. 09:56
 5/6 anonim válasza:
Én a fele sorozatot imádom ,pláne a the end of the fucking worldot 😍😍
2020. nov. 24. 09:56
 6/6 anonim válasza:

Annyira bírom, mikor írják, hogy ne ismerkedj itt meg eleve online, mert perverz, zsidó, transznemű, gyilkos, pszichopata mindenki. Mert ez élőben esélytelen, ugye? Mert aki pszichopata az véletlenül se rejtegeti? Annyira értelmetlen, agy nélküli gondolkodásmód ez. Legrosszabb esetben a kérdező elcsetel valakivel pár hetet, aztán kiderül, hogy a hölgynek nagyobb a pöcse, mint az övé, hát most mi van akkor? Meghal lelkileg kicsit, de aztán talpra áll és megy tovább, egyszer majdcsak értelmesre akad.


Szóval stop with this bullshit, nem kell a baromság. Online ismerkedés pont ugyanolyan rizikó, mint az élőben történő. Ennek ellenére 10000+ éve van ember, valahogy megoldottuk a pártalálást, szaporodást.


Úgyhogy hajrá, kérdező! Sajnos nagyon sokan agy nélkül tolják, aztán úgy nehéz, de ne hallgass rájuk. Ha meg a 3,14csádon ülnél, s nem tennél semmit, akkor az lenne a bajuk. Mondjuk az legalább jogosan. Próbálkozni kell, mint állat, nem égből pottyannak a nők az öledbe.

2020. nov. 24. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!