Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért vonzodom a leszbikusokhoz?

Miért vonzodom a leszbikusokhoz?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, 21 éves. Többször volt olyan, hogy megtetszett egy sztár, (külsőre, stílusra, hozzáállásra) és kiderült, hogy leszbi. Személyesen is volt olyan, hogy tök jó volt egy lánnyal, már a kapcsolaton gondolkodtam, de kiderült, leszbi. Létezik hetero lány, aki vagány és őszinte? Büfög és mosolyog? A legjobbarátom és mégis kapcsolat? Később vele család:D

2020. nov. 24. 20:40
 1/5 anonim válasza:

Én meg valahogy szinte mindig a hetero lányokhoz vonzódok.


Egyébként nem lehet, hogy csak lekoptatni akarnak? Ez csúnyán hangzik, de hallottam már ilyet hetero lányoktól.


L

2020. nov. 24. 20:47
 2/5 anonim válasza:

"megtetszett egy sztár"


Na itt eldőlt a kérdés hogy KAMU az egész amit írsz...

2020. nov. 24. 20:55
 3/5 anonim válasza:
Létezik hetero lány, aki vagány és őszinte aki büfög és mosolyog. Csak meg kell találni. Ennyi a titok.
2020. nov. 24. 21:14
 4/5 anonim válasza:

De neked miért jó, ha büfög????

Neked ez fétised?

Ekkora fszt komolyan mondom...

Te csak egy unatkozó kis troll vagy!


L

2020. nov. 24. 22:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok a kérdező. Sajnálom, ha félreérthetően fogalmaztam. A lényeg az lenne, hogy a fiús lányok tetszenek nekem, akik lazák és nem törekszenek a nőiességre. (Ezt se értsétek félre légyszíves) de ugye ezek a fiús lányok általában a lányokat szeretik.
2020. nov. 25. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!