Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kövér passzívként hol tudnék...

Kövér passzívként hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Eddig akárhol kerestem partnert, mindenhol csak olyannal talalkoztam, akinek a vekony/sportos passzivak jonnek be.


Dolgozok minden nap azon, hogy lefogyjak, de amig nem erem el a celomat, addig ne is szexeljek akkor?


2020. nov. 26. 21:43
 1/9 anonim válasza:
Mennyire vagy kövér? Szerintem ha csak nem extrém, nem lehet probléma, ha amúgy értelmes, normális ember vagy.
2020. nov. 26. 21:52
 2/9 anonim válasza:
Én is kicsit duci vagyok, de kb semmi esélyem ☹️. Tényleg szinte mindenki vékonyat vagy izmosat keres.
2020. nov. 26. 21:56
 3/9 A kérdező kommentje:
#1-es, 185 centi 117.5 kg. Ertelmes, normalis embernek tartanak az ismeroseim, de ez onmagaban nem volt eleg eddig a sikeres ismerkedeshez.
2020. nov. 26. 21:59
 4/9 anonim válasza:
Mi az hogy kövér passzív? Ez valami új kifejezés? És mit jelent?
2020. nov. 26. 23:40
 5/9 anonim válasza:

#4

Gyanítom a kérdező meleg, és inkább kapni szeret, mintsem adni, ezt jelenti a passzív. És mivel a legtöbb meleg a vékony passzívakat szereti, ezért úgy véli kövérként nincs esélye.


Kérdező kérdésére válaszolva, szerintem esélyed az lenne, láttam itt már olyan kiírást, hogy pont ducibbakat keresnek.

2020. nov. 27. 00:04
 6/9 anonim válasza:

Írhatsz ha gondolod

37F

2020. nov. 27. 00:26
 7/9 anonim válasza:

Nekem viszont sosem jöttek be az izmos, vagy vékony passzívak. Igaz, én nem alkalmi ismeretséget keresek.

Kapcsolatot pedig nem akar se husis, se vékony :(

2020. nov. 27. 04:43
 8/9 A kérdező kommentje:
#4-es, meleg kategóriába írtam ki a kérdést, csak valaki úgy gondolta, hogy ebben a kategóriában jobb helyen van és át lett helyezve.
2020. nov. 27. 08:33
 9/9 anonim válasza:
4es vagyok, ja akkor értem, köszönöm.
2020. nov. 27. 19:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!