Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A mostani helyzetben szerintet...

A mostani helyzetben szerintetek ennek így milyen kilátásai vannak ?

Figyelt kérdés

megismertem egy lányt neten . körülbeül egy 3 hete beszélgetünk mondahtni napi rendszereséggel . én szívesen találkoznék is vele mert szerintem azért az más mint neten beszélgetni :D viszont amikor kérdeztem erről a mostani vírusos helyzetre való tekintettel azt mondta hogy ezt most kihagyná amit meg is értek :D Viszont szerintetek tényleg csak emiatt nem vagy általában ezek csak kifogások ? vagy legyek türelmesebb azt majd meglátjuk ?


22 / srác ha ez számít valamit a lány meg 20


2020. nov. 29. 19:46
 1/4 anonim válasza:
Legyél türelemmel,hisz azzal nem veszítesz semmit.
2020. nov. 29. 20:05
 2/4 anonim válasza:

Ha akart volna veled találkozni találkozott volna.

Egyikőtök se beteg, gyanúja sincs gondolom. Kijárási korlátozás csak este van.


Én azért nem élném bele magam. Sokan csak neten keresnek kapcsolatot, hogy elüssék az időt, semmi komoly.


Vagy kérdezz rá konkrétan,hogy akar-e bármi barátságon túlit. Nem pazarlod az időd, ha nem.

2020. nov. 30. 02:31
 3/4 anonim válasza:
Valahol érthető a dolog, de arra is van esély, hogy kifogás. Nálam ez nem működne. Én olyan vagyok, hogy ha a netes ismerkedést követő online, vagy telefonos beszélgetés nem mozdul előre személyes találkozóva 1-2 héten belül, elvesztem az érdeklődést. A vírus előtt szinte csak neten ismerkedtem. Nekem az irogatás max 1-2 alkalomig fér bele, utána vagy találkozzunk, vagy telefonáljunk, de 1-2 telefon után már találkozni szeretnék. Szerintem csak ott derül ki minden, vagy még ott sem, de írásban és telefonon nem jön át a lényeg.
2020. nov. 30. 14:15
 4/4 anonim válasza:

Próbálj meg telefonálni neki, ha még eddig nem tetted.

Utána videót is.

Ezek után már mindketten látni fogjátok, hogy érdemes-e találkozni.

2020. dec. 1. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!