Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valami jó ingyenes társkereső...

Valami jó ingyenes társkereső fiataloknak?? Ami nem csak kamu és van is rá esély hogy lanyok legyenek fent? 18/F

Figyelt kérdés
2020. nov. 29. 22:08
 1/4 anonim válasza:

Yubo, nem pont társkereső, de az már csak rajtad múlik, hogy mit hozol ki belőle

Meg persze Tinder, de gondolom azon már fent vagy

2020. nov. 30. 02:41
 2/4 A kérdező kommentje:

Tinderem igen fent de nem igazán volt szerencsém vele eddig...

Yubo rendben utána nézek köszönöm szépen

2020. nov. 30. 14:13
 3/4 anonim válasza:

Badoo-t csak ajánlani tudom, két hétig ingyenes a prémium és rengeteg match-et tudsz összeszedni átlagos külsővel. Csak egyszer lell egy 20percig mindenkit folyamat jobbra húznod és másnap 60-80 match. Persze ebből a nagyrésze nem egy fullos csaj, de lesznek közte cuki és aranyos lányok is. Nekem eddig ez vált be legjobban, meg mondom ez a két hét prémium zseniális, utána meg csinálsz egy másikat ha van még egy bankkártyád és telószámod.

Tinder amúgy teli van instagram modell kinézetű csajokkal tudom, de az teli van ugyan így jól kinéző srácokkal és rengeteg de rengeteg átlagos vagy átlag alatti sráccal. Szóval ott felejtsd el, hogy találsz bárkit is, ha csak nem tartozol te is a magasabb, jóképű, egyetemista/diplomás és gazdagabb srácok közé. Na meg még mellé kellene egy utazós képekkel teli profil is, hogy bizonyítsd van pénzed és nem vagy unalmas.

2020. nov. 30. 17:41
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a Bado használatához kell bankkartya de az nem von le semmilyen összeget ha regisztrálok vagy el múlik a két hét prémium??
2020. nov. 30. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!