Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan oldjam meg ezeket a...

Hogyan oldjam meg ezeket a gondokat, hogy sikeresen szerezzek barátnőt, aki nem egy perc erejéig az enyém?

Figyelt kérdés

Én vagyok az a fiatalember, aki a dohányos lányokat szereti.

És az, akinek online nem megy a csajozás, ezért csinálja élőben.

Barátnőt is találtam, legyőztem Thai boxban egy férfit.

Igaz nekem fontosabb volt a dohányzás ezért hagytam, hogy az ellenfelem bemenjen a barátnőmmel a Malomba.

Ezek után találtam gofrit.

Odamentem egy idegen lányhoz egy busz megállóban, megkérdeztem szereti a sört, azt mondta nem.

Adni akartam neki gofrit, nem fogadta el.

Azt mondta bizalmatlan idegen emberekkel.

Ezek után jött a gondolat, a lány úgysem ér haza, ergo hazavihetem kerékpárral, ekkorra a lány elment, követni nem akartam.

Később visszamentem egy buszmegállóval arrébb, a lány nem volt ott, biztos futva érte el a buszt.

És azt vettem észre, nem tudok jó döntést meghozni egy pillanat alatt és csak azért nincs barátnőm, mert pl a Thai box ellenfelem barátnőjének nevét nem kérdeztem meg, nem mentem azonnal a lány után, akivel a buszmegállóban találkoztam.

Ez csak 2 eset de még számtalan példát tudok mondani, két hatalmas hibám van és egy harmadik apró.

1.Lassú a gondolkodásom

2.Pillanat alatt eldöntendő helyzetekben, megmakacsolom magam és szándékosan a rosszt választom

Pl cigaretta elszívása a lány helyett

3.Online nem tudok csajozni



2020. dec. 4. 20:44
 1/6 anonim válasza:
Erre még innom kell, józanul nem lehet értelmezni.
2020. dec. 4. 20:53
 2/6 anonim válasza:
Az komoly.
2020. dec. 4. 21:13
 3/6 anonim válasza:
Hogy mi van?
2020. dec. 4. 21:35
 4/6 anonim válasza:

Hogyan győztes le a férfit,ha lassú a gondolkodásod?

Szerintem inkább egyszerre száz felé figyelsz.

Röpködnek a szúnyogok száz.

Egyet sem tudsz megfogni csak markolászod a levegőt.

Mire ökölbe szorítod a kezed,már nem szúnyog, hópehely.Az is elolvadt.

2020. dec. 4. 22:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Megoldottam
2020. dec. 4. 23:03
 6/6 anonim válasza:
Na, ez gyorsan ment.
2020. dec. 4. 23:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!