Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek hogy lehet nőkkel...

Szerintetek hogy lehet nőkkel ismerkedni ilyen korlátozások mellett? Egyébként is mindenkin maszk van, még az arcukat sem látni rendesen. Nincs valmi tippetek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hive a társkereső oldalaknak.

2020. dec. 8. 14:34
 1/7 anonim válasza:
Megvárod a járvány végét. Addig úgyse találkozhattok, nem tudhatod, hogy nem koronás.
2020. dec. 8. 14:45
 2/7 anonim válasza:

Nem tudom ez miért gátolja az ismerkedést a maszk? Most pont ez a poén, és sokan veszik is lapot, szerintem nem lehet rosszabb ezzel a helyzet emiatt, legalábbis számomra!!

F

2020. dec. 8. 15:04
 3/7 A kérdező kommentje:

eü-s vagyok, hetente szürnek, és már át is estem rajta. Persze igy sem kizárt a fertözés de azért viszonylag biztonságos randipartner lennék.

A maszk engem zavar sajnos. Nem látom az arcokat, a mosolyt stb.

2020. dec. 8. 15:38
 4/7 anonim válasza:

A maszk a szemet nem takarja, es hat abból is nagyon sok minden kiolvashato, nem véletlenül mondják, hogy a szem a lelek tükre


Teged talán az zavar jobban hogy nem latod mennyire szep a parnered vagy eppen vannak e hibai. Viszont ha belegondolsz ra josz nem is olyan rossz dolog ez a maszk, mert ha alkalmi, rövidtávú partnert keresel ugysem számít mennyire tökéletes ugxis csak arra kell, illetve ha komoly kapcsolatot keresel igy inkább a parnered belso ertekei alapján tudsz dönteni.

2020. dec. 8. 15:47
 5/7 anonim válasza:

Ha nem lenne korona, te akkor sem ismerkednel teso, itt meg csak varod a megerositest, hogy tenyleg csak a korona miatt nem ismerkedsz es ezzel masok is igy vannak. Kifogasokat keresel. En par hete ismertem meg egy csajt es kepzeld, ossze is jottunk.

F24

2020. dec. 8. 16:06
 6/7 anonim válasza:
#5-os, jol csinaltad teso. Sikerult azota megfektetni?
2020. dec. 8. 16:15
 7/7 anonim válasza:
5-nek igaza van. Hiába van korona, a nők ugyanúgy akarnak ismerkedni. Én is neten próbálkozok, és ugyanúgy nem kellek senkinek sem, mint a korona előtt. Szóval semmi köze nincs a koronához a nethez, hogy neten könnyebb ilyen időben. Élőben is ugyanez van, csacsognak a nők maszkban. Oda kell menni hozzájuk és úgy felszedni őket. Valamelyik nap is a plázában ették a tortaszeletet. Én erre alkalmatlan vagyok, de nem hibáztatom ezért a vírust, meg senki mást. Te is lásd be a hibádat, hogy nem tudsz csajozni.
2020. dec. 8. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!