Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Békásmegyeren athalado héven...

Békásmegyeren athalado héven szokott utazni, olyan hölgy, aki szívesen ismerkedne? :)

Figyelt kérdés

Hétköznap reggelente 6:36 os hévvel indulok batyi felé(margiton szállok) és délután pedig, a 18:30 as környékén levovel jövök vissza Békásmegyerre.

34 éves, sportos, helyes, normális gondolkodással bíró, heteroszexuális férfi vagyok.

Volt már, hogy több lány mosolygott rám, csak bevallom őszintén hogy nyúlbela vagyok és nem merek odamenni senkihez, mert mi van ha csak a szája rángott?! :D

Ezért gondoltam igy egyszerűbb a dolog, főleg így a maszk alatt... :)

0-90 ig keresek partnert! :D

Na jó nem!

Csak azért agyilag egy szinten legyünk!

Köszönöm, ha ír valaki!

Sziasztok és béke! :)



2020. dec. 12. 15:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10es!

Köszönöm szépen! :)

Még annyit hozzá tennék, hogy nem csak magam miatt nem megyek oda senkihez, hanem a másik felet sem zavarba hozni mondjuk egy héven, hogy mindenki rajtunk csamcsogjon amig utazunk és kíváncsi szemek vizslassanak.

Mert volt már rá példa, hogy mindenki a telefonját bujta, de ahogy elkezdtem beszélgetni valakivel random, rögtön 500 szem és 800 fül hallgatott minket. :D

2020. dec. 13. 03:56
 12/15 A kérdező kommentje:

Rakok ide képet, hogy ne legyek zsákbamacska... :D


[link]

2020. dec. 13. 03:58
 13/15 anonim válasza:
köszi
2020. dec. 13. 10:24
 14/15 anonim válasza:

Küldesz nekem is? 26 L

Békás dunafelöli oldal

2020. dec. 22. 15:41
 15/15 anonim válasza:
Szeretek szopni
2020. dec. 22. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!