Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szóval tényleg nem lehet...

Szóval tényleg nem lehet őszintén párt keresni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, pár napja egy általam is megválaszolt kérdés után nagyon gondolkozóba estem, ugyan is valaki vagyis többen ki ugyan nem mondták, de burkoltan utaltak rá hogy aki barátnőt szeretne magának, annak muszály előnyösebben bemutatni magát, és minden negatív tulajdonságot maszkírozni egy kapcsolat/ismerkedés elején.

Napok óta gondolkozok ezzen az állításon, úgy döntöttem hogy kvázi társadalmi kísérlet képen negatív tulajdonságaimat domborítom ki, olyan dolgokat amiket szégyelek, zavar, nem vagyok elégedett, ezek még mindig ugyan szubijektívek de megigértem magamnak hogy olyan őszinte leszek magammal a kérdés kiírása alatt amilyen csak tudok.


Vigyázat hosszú, néhol ciki, spoileres tartalom következik.


Alex vagyok 21 éves, testi adotságaimat tekintve nagyábból átlagos, nem mondanám magam sem adonisznak, de rondának sem, az a szósával elmegy típus, 183/70 -+1 kiló, nincs sok zsír rajtam, inkább szálkás tipus vagyok ami súlyom melett nem egy akkora erény, talán annyi hogy a bicepszem mérete számomra kisebb mint amit szeretnék, ezt csak azért emeltem ki mivel szerintem női nemnek kimondottan fontos, ámbár januártól szeretnék életmódot váltani, de meglátjuk mi sül ki belőle párszór már elhatároztam ezt. Barna haj, sötét barna szem, dús vastag szemöldök, hosszúkás arc csúcsos állal, picit beesett arc, vastag ajkak, átlag orr. Jelenleg dolgozok, 3 műszakban, alapjáraton egyetemre készültem idén, de a kovid kidomborította a családom pénzügyi gondjait szóval választhattam hogy hagyom utcára kerülni őket, vagy egy év halasztás plusz levelezőt választom. Ebből kitűnik hogy nem leszek egy sugar daddy, nincs autóm, lakásom, megtakarításom sem nagyon, úgyhogy én max magamat tudom adni. Nincs valami széles baráti köröm, inkább introvertált vagyok, bár társaságban is el tudok lavírozni, írhatnám a salang intros szöveget hogy szeretek olvasni, meg filmezni bla bla bla, ez részben igaz, de az igazság az hogy szabadidőm javarészében gamelek, igaz ebből már így is jelentőssen visszavettem, van hogy napokig kibírom mostmár. Most jön az igazi fekete leves, tudom gáz de 21 évessen még szűz vagyok, úgy még nem voltam lánnyal, ez sok rétű hogy mért alakult így de nem kezdek el kifogásokat keresni, és mentegetőzni, valamint ezzel együtt igazán hosszú kapcsolatom sem volt, sad but true, ezt senki nem tudja, max sejti a környezetembe, és ezért már nagyon szégyelem/rosszul érzem magam, annyi hogy aki kis pöccsel jönne, ez itt gyk.-n bevett, nem ez az indok, szerintem átlag 16,5/ kb4 cm, nem a legnagyobb de nekem megteszi. Még valami lessz? Ápoltnak ápolt vagyok, kűlsőmre próbálok oda figyelni, sokan ridegnek tartanak, pedig ez nem igaz csak nehezen tudok megnyílni, de ezen is próbálok formálni, izzadékony vagyok, utálom a tejfölös pizzát, ki-nem állhatom, kicsit acnés az arcbőröm, szerintem ez annyira nem para, még közelről se látszik annyira, de tapintásra érezhető, mostanában elkezdett szőrösödni a hátam, iszonyat béna a forgóm, szerintem ez eggyenlőre első soknak elég is.


Igényeim, lehetőleg Bács-Kiskun megye, kocsi nélkül komplikáltabb a dolog, azon belül is kecskeméti vagyok, és igazából hát tudom hogy ez manapság nagyon unfair de nálam súlyban ne legyél nagyobb, ha lehet veled értelmessen beszélgetni fél óránál tovább az már felüdülés, kor passz azért 40 alatt 😅, jó vicceltem, de ennyi, miután leírtam ezt magamról nem tartom jogosnak hogy nagy elvárásokat támasszak


U.i. nem dugópajtit keresnék, más beálítottságú férfi társaim legyenek kedvesek megkímélni, és legyetekőszinték egymással, ha valakit ezzel a kérdés kiírásával erre sarkalnék már megérte. Valamimt azért ide írtam mivel ezt egy fajta kísérletnek fogom fel, ha kisülne belőle valami happy end, de igazából egyedül is elvagyok, egyrészt, valamint a közeli ismerőseim egy nagyobb hányada fent van tinder/ és satöbbi, így oda kiírni ezt a monológot nem voltam elég bátor🙃.


Köszönöm ha elolvastad, pláne ha még el is gondolkoztál azon amit próbáltam átadni ezzel a kis szösszenettel, még így anoniman se volt azért egyszeű bizonyos részleteket leírni.



2020. dec. 22. 20:07
 1/4 anonim válasza:

Nem vagy te rossz gyerek Alex, őszinte leszek, a fekete leveses részt átugrottam, amikor előkerült a farokméret. Azt szerintem kihagyhattad volna, senki sem fog ezért jobban kedvelni 😌 sok sikert azért!


F/20

2020. dec. 22. 20:32
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem menőzni akartam vele, semmivel nem több mimt az átlag legalább is a száraz számok szerint.
2020. dec. 22. 21:15
 3/4 anonim válasza:
Így van, nem is ezért mondta.
2020. dec. 22. 21:16
 4/4 anonim válasza:

Üdv Kedves Kérdező!

Szerintem átestél egy picit a ló túloldalára. A negatívumokra hívtad fel a figyelmet. Például az anyagi résznél kiemelhetted volna, hogy szorgos vagy, családközpontú és hűséges. Sok nő, legalábbis én biztos szeretettel ugorjuk át azokat a részeket, kérdéseket, pasikat, akik a testiséget helyezik előtérbe. Sokkal szívesebben olvastam volna arról, hogy mennyit sportolsz, bövebben az életstílusodról. Írásban nem lehet kifejezni a szépséget! Írhatsz bármit, nekünk az 0, mivel nem látunk. A farok eleve visszataszító, mármint nem a méret, csak ez valami olyasmit sugall, hogy valamiért legalább olyan fontosnak tartottad, hogy leírd. Teljesen mindegy milyen a farkad, higyd el.

A nők orgazmusa eleve főleg csiklóorgazmus. A mellbimbó is érzékeny, hüvelyi orgazmust a nők, sajnos csekély százaléka tapasztal.

Sokkal többet mondtál el a nem magadról írt részekben. Másrészt nyugodtan lehetnek a leírtnál nagyobb igényeid, megérdemled!


Törekhetnél a harmóniára, kicsit több pozitívummal. Szemléltetésképp:

10 mondatból- 6-7 pozitív, 4-3 negatív. Ez szerintem teljesen elfogadható.

A legalapvetöbb dolgokat mindenképp megemlíthetnéd.

Szeretetnyelv?

Életmód?

Legfontosabb dolgok az életedben?

Hobbi?

Célok?

Milyen környezetben érzed jól magad? Spontán-tervező vagy?

Extrovertált-ambivertál-introvertált vagy?

Inruitív, vagy racionális?

Tapasztalat, vagy képzelet?

Mit csinálsz, ha szomorú vagy?

Milyen helyzetekben érzed jól, illetve rosszul magad?

Ideális család?

Mi iránt érdeklődsz?

Gyerekkori álmod/-id?

Stb...


Elmondhatsz igazából bármilyen apróságot magadról, ha megmagyarázod sokkal mélyebbnek fogsz tűnni.

Például kedvenc szín, állat...

Fókuszálj az érzelmekre, hiszen emberek vagyunk. Mindenki érez, ami megkülönböztet minket, azok a részletek. Miért, mikor, milyen mértékben, stb?


Remélem segítettem

2020. dec. 27. 19:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!